TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

1A

atsauksmes: 26 02.12.2012 |Katalogs: Lielveikali LV

1A

Valsts: Latvija
Specializācija: Daudzas preces
Maksājumu: Naudā, Bankas pārskaitījums, līzings
Piegāde: Kurjers, DPD, Latvijas Pasts, Omniva, Makaroni Stacija, Statoil

Diapazons: Datortehnika, Tīkla produkti, Datoru komponentes, Mobilie telefoni, Piederumi, Kancelejas preces, Apple produkti, Foto, video, Optika, Televizori, Videoaparatūras pievienošanai, sadzīves tehnika, Uzcelta tehnika, Skaistums un veselība, kosmētika, Smaržas, preču tirdzniecība, preces tūrismam, sporta preces, Mājas, preces dārzam, preces bērniem, Automašīnas piederumu

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 5.7/10 (Balsis: 28)
1(A), 5.7 ārā no 10 pamatojoties uz 28 reitingi
Viedokli: 30812
ATSAUKSMES: 26 RAKSTIET ATSAUKSMES
 1. Aleksandrs пишет:
  Cenas 11111
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde 33333

  Briesmīgs pakalpojumu. es nesaprotu, Kā iepirkties tādā līmenī varētu uzvilkt trash. tikai es. Ceturtā mēneša es nevaru saņemt produktu no pakalpojuma. Pa tālruni pilnībā ignorēt, pa e-pastu pārāk. Vienīgā atbilde , Mums būs pakalpojumu vai mēs jums atzvanīs. , Nedz arī citi noteikti nepadara.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tatjana пишет:
  Cenas 22222
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde 11111

  Nokavētu piegādi 2 diena. Izrādījās bojāts produkts. Atgrieztie krājumi un tas jau gandrīz mēnesi nevar saņemt naudu. Nevēlaties, lai runātu pa telefonu. Kad jūs saņemat kompensāciju nesaka. Viens atbildot kontaktpersonai pakalpojumu centrs. Un vienkārši nav atbildes. Ar drausmīgu attieksmi pret klientu, joprojām ir pieredze nekur. Interesanti, vadība ir informēta par, ko viņi ir, notiek?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Dmitris пишет:
  Cenas 33333
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte 44444
  Piegāde 11111

  Iepriekš pasūtīt kā dāvanu. Galu galā, lai 1.5 mēnešu laikā nebija apnikt, lai atvērtu pasūtījumu. Ja sazināšanās atbalsts, atcelt novecojušas rīkojumu apstiprināja divas reizes, ka lifta produkts. Tā rezultātā izraidīts, speciāli, lai izvairītos 14+ dienu laikā no dienas, kad pasūtījumu. VIENKĀRŠI, LAI PĀRDOTU!!! Draņķīgs pakalpojumu, nevar iet pret klientu. Man nav ieteikt šo cehu, Tur ir vairāk cienīgs konkurentiem, kas vērtību savu reputāciju.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Larisa пишет:

  Nav saņēmuši preces, Lai gan solīja šovakar. Pirms jaunā gada slēpošanas mazdēls pasūtīja 26 Decembrī, pa tālruni. Viņi teica, ja piegāde, то 2 января. Если сами заберем, то 28 Decembris. Nav iespējams. Šodien 28 Decembrī un jau 21.00 Neviens no mums neko nesaka. Draņķīgs veikalā. Šausmās ieplestās, sakarā ar neviena store.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Igors пишет:
  Cenas 44444
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 33333
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde 33333

  Заказал телефон исходя из технических характеристик, maksā, ieguva, Tomēr tālruni neatbilst aprakstam. Zvaniem, lika rakstīt ar palīdzības dienestu, un tiek parādīts ziņojums nav atbildes. Ieteikt neko šajā veikalā pērkot. Patiesībā tas ir scam.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 1

 6. ROBERTS пишет:

  PĀRDOT, NE KVALITĀTES PRECES UN VECAIS! JO ĪPAŠI BATTERY, AKUMULATORI! UN PĒC TAM NĀKT KLAJĀ AR KAUT KO, KAS NEBŪTU NAUDAS ATGRIEŠANAS.
  CILVĒKI NEDODAS UZ TIEM! JUMS IR PROBLĒMAS AR VIŅIEM. BAD VEIKALS!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 4 Thumb down 0

 7. Yuri пишет:
  Cenas 22222
  Apkalpošana Nav novērtēta
  Termiņi Nav novērtēta
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde Nav novērtēta

  КУПИЛ БАТАРЕЮ ДЛЯ НОУТБУКА, ДОМА ПРОВЕРИЛ, А ОНА ИЗНОШЕНА, НЕ СООТВЕТСТВУЕТ ПАРАМЕТРАМ. TĀ PAŠA IEMESLA DĒĻ MAINĪTS, TIKAI VĒL BRIESMĪGĀKU. PAT VIENKĀRŠS FILMA NAV COVENTRY. RAZREDILAS! JŪS ESAT MALDINA CILVĒKUS, PĀRDOT VECĀS PRECES!
  ATGRIEZT NAUDU!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 2 Thumb down 0

 8. tmp пишет:
  Cenas 11111
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Produkts tika uzskaitīti atlaides 15% līdz 23:59 “Ar kodu “SALE15″ papildu atlaide 15%! Piedāvājums spēkā līdz 23: 59! “. Pasūtīt vienu vienumu, maksā un es veiksmīgi nosūtīts. Stundu vēlāk nolēma pasūtīt vēl vienu tādu pašu ražojumu, bet atlaides jau izdzēsts, Čats skaidru atbildi nedod, viņi saka, ka preces no piegādātāja izskrēja ārā, bet vietā norādīja, kas ir pieejami un var ievākt birojā stundu laikā. Atcelt atlaidi, maldināt klientus un tad gulēt Chat. Nav bijis iepriekšējās problēmas ar veikalu. Kādam šķiet, ka nav liela problēma, bet man bija ļoti nepieciešams šis produkts, Es pavadīju laiku, uzlādējiet un pasūtīt citu gadījumu (Norādīts, atlaide līdz 23: 59) rezultātā nauda un laiks pavadīts veltīgi.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 2 Thumb down 0

 9. Marina пишет:
  Cenas 44444
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 44444
  Preču kvalitāte 22222
  Piegāde 22222

  Pasūtīt šo telefonu veikalā viņas meita, uz, viņa gribēja – Samsung galaxy s7 mala. Piegāde ar kurjeru – cita pilsēta. Rēķinu, kas saņemts – Kurjera pieauga 2 EUR, bet tas ir sīkums. Produktu mājas, maksā naudu, Kurjera devās, mana meita apbrīno tālruņa. Uzkāpu dziļāk lodziņā un veikt samaksu par tālruni…. Britu ligzdu. Zvaniet veikalu, izskaidrot situāciju. Lūgts uzrakstīt vēstuli un pievienot fotoattēlu. To pašu darīja. Nav atbildes. Caur 4 diena, nesagaidot atbildi no viņiem pastā, atkal zvans. Paskaidrot vēlreiz, nav iespējams pievienot mūsu noieta tirgus, Ko es saņēmu, kad tālrunis. Apsolīja sūtīt vēlamo uzlādes. Nākamajā dienā no pakomata saules aizsargstikla vērtīgu zemes gabalu, Kamēr mājās viņa novilka…. angļu valodā Eiropas ligzda adapteri. Atkal zvans, esmu riebumu, ir gatavs nosūtīt tālruņa viņiem atpakaļ un atdot samaksāto naudu. Solīja iemācīties un zvanu atpakaļ. Zvanu atpakaļ pēc stundas, teica, ka viņiem nav citas izvēles, Tas ir tikai elektriskā vienības un visas puzzle! Mana meita nav lūgts nosūtīt tālruņa. Un tagad šī popurijs karājas uz polkuhni no sienas kontaktligzdas un joprojām nedarbojas. Turklāt nācās atkārtoti nopirkt sākotnējās iekasēšanas normālu sirds. Tālrunis polurabotaet. Kopsavilkums: labāk pasūtīt tālrunis, LMT, Tas nebūtu hassles un galvassāpes. 1a. lv nekas pasūtīt.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 3 Thumb down 0

1 2
PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Cenas
Apkalpošana
Termiņi
Preču kvalitāte
Piegāde
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu