TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

BTA

BTA

Tālrunis: 26 121 212
E-pasta: BTA@BTA.lv
Works: ar 1993 gads
Nosaukums: AAS BTA Baltijas apdrošināšanas kompānijas

Apdrošināšanas veidiem: Veselības apdrošināšana, OCTA, KASKO, Ceļojumu apdrošināšana, Nelaimes gadījumu apdrošināšana, Īpašuma apdrošināšana, Juridisko izdevumu apdrošināšanu, Страхование авиационных и морских рисков, Страхование гражданско-правовой ответственности
Центры обслуживания клиентов: Aizkraukle, Alūksne, Auce, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Iecava, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Ķekava, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Līvāni, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Rīga, Salacgrīva, Salaspils, Saldus, Saulkrasti, Sigulda, Smiltene, Strenči, Talsi, Tukums, Valmiera, Ventspils

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 5.5/10 (Balsis: 29)
BTA, 5.5 ārā no 10 pamatojoties uz 29 reitingi
Viedokli: 19387
ATSAUKSMES: 6 RAKSTIET ATSAUKSMES
 1. Vjaceslavs пишет:
  Cenas 11111
  Lietošanas ērtums 33333
  Klientu lojalitāte 11111
  Apkalpošana līmenī 11111
  Uzticamība 11111

  У меня в BTA страховой полис Casko, pēc tam, kad tas ir, un ar to, ka pēc tam,......... Потому что я ещё и потратился, возил машину в сервис для оценки. В итоге потрачено время и бензин. Оператор BTA говорит солидно, ты думаешь серьёзный подход, но на самом деле это блеф. Предоставляют тебе потом официальные ответы, и выводы своих экспертов (которые оценку делают по фото) что дело к их страховки не относится. Никому не советую эту компанию…. Зато агенты BTA рассказывают чудеса о своей страховой компании, реальность совсем другая

  palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Oļegs пишет:
  Cenas 11111
  Lietošanas ērtums 22222
  Klientu lojalitāte 11111
  Apkalpošana līmenī 11111
  Uzticamība 11111

  Rogues, nevis firma!!!!!!
  Nav kompensēti, nevar atgriezt naudu!!! Visi, kaut ko rakstīt, Ja tikai naudu neatgriež!!!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 6 Thumb down 0

  • Jurijs пишет:
   Cenas 11111
   Lietošanas ērtums 11111
   Klientu lojalitāte 11111
   Apkalpošana līmenī 11111
   Uzticamība 11111

   Es piekrītu jūsu viedoklis, visiem iesaku izmantot citas apdrošināšanas kompānijas. 4 gadā samaksāts motora korpusa apdrošināšanas, pēc tam kļuva par apdrošināšanas gadījumu, neesat samaksājis naudu, vairāk viņi pat nepērk, Oktahloratvasinātopcdd.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 5 Thumb down 0

 3. Violetta пишет:

  Mums notika bojājumu apdrošināšanas. Kaimiņi, kas ieplūda , un svaigs remonts. Sazināties ar uzņēmuma, Viņi reaģēja nekavējoties ,bojāt vērtētājs un nosūtīja īsā laikā kompensācijas.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 2

 4. Paul пишет:

  Nāca pie manis ar Peter vecākiem, viņi ir pilsoņi Latvija un ir medicīniskās apdrošināšanas BTA.LV. Viņa tēvs cieta sirds lēkme aizveda uz slimnīcu, mūsu ārsti dara visu, kā tai būtu jānodrošina pacienta pirmais medus atbalsta arī sazināties ar apdrošināšanas BTA.LV šeit viss sākas un sāka 30 000 tūkstošus eiro, ko viņi vairs nav apdrošināti pieejams sākas iekļaušana modeļa durki nav apdrošināta pasākuma)))))) Tālāk vēl straujāku pacientu transportēšanai tās reniamobil′ nopirka no Kijevas ( Kāpēc ne ar Nikaragva) )))) Šo automašīnu, viņi jau otrajā dienā var nenodrošināt)))) Otmazy auto, kas ir uz robežas ar Ukrainu un Krieviju !!! Reniamobil′ iet uzņēmumam par to joprojām ir labs Aibolit atsauksmes nevar nolasīt(((((

  palīdzēja pārskats: Thumb up 22 Thumb down 1

 5. Aziz пишет:
  Cenas 33333
  Lietošanas ērtums 44444
  Klientu lojalitāte 22222
  Apkalpošana līmenī 44444
  Uzticamība 11111

  Tas ir uzņēmums, es vienreiz noraidīts es samazināt manu roku bija diezgan daudz sašuj viņi teica, ka mazāk 30 eiro nav jāmaksā, tāpat, utt, utt..

  palīdzēja pārskats: Thumb up 21 Thumb down 0

PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Cenas
Lietošanas ērtums
Klientu lojalitāte
Apkalpošana līmenī
Uzticamība
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu