TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

Kalkulatora muitas

atsauksmes: 32 20.11.2015 |Katalogs: Noderīgas programmas

Daudzi pircēji Izvairieties iegādāties preces ārzemēs (trešās valstīs) jo, ko nevēlaties sajaukt ar muitošanu. Tomēr tas jādara tik briesmīgi baidījās no. Saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem,, visas preces, kas importētas, lai Latvija ar trešām valstīm (valstis ārpus ES) ievērojot muitas nodokļu un vērtību pievienotās. Pastāv vairāki izņēmumi, izmaksas ierobežojumi utt., atvieglojuma. Pirkuma maksā mazāk 22 eiro ir atbrīvoti no nodokļiem, izmaksas 22-150 eiro ir pakļauti PVN tikai tad un tikai tad virs 150 eiro, kas ir pakļauti muitas nodokļu un PVN. Bet cik daudz galu galā būtu izmaksu pieņēmuma?

Mēs esam izstrādājuši unikālu kalkulators, kas palīdzēs jums aprēķināt izmaksas, kas nepieciešamas nodokļu maksāšana pēc muitošanas. Kalkulatora algoritms ņem vērā visus smalkumus aprēķins, Atkarībā no importēto preču kategorijas. Aprēķina iespējamo kļūdu ir ļoti maza un nav nozīmīgu. Izņēmums: Šis kalkulators neaprēķina akcīzes preču.
 
 

APRĒĶINOT MUITOŠANAS IZMAKSAS

ВЫБЕРИТЕ ВИД ПОСЫЛКИ:

tirdzniecības *

* Komerciālo zemes gabaliem, kas pārsūta tirgotāji viens otru, ka komersants sūta privātpersonai vai atsevišķu maksu sūta citai privātpersonai, tajā skaitā precēm, kas iegādātas ārzemju interneta veikalos.

bezpeļņas **

** Nekomerciālas zemes gabaliem, nav regulāras, satur tikai tos produktus, paredzētas saņēmēja personīgai lietošanai, rekvizītus un preču daudzums nenorāda tirdzniecības motīvi, sūtītājs sūta saņēmējam bez maksas.

УКАЖИТЕ СТОИМОСТЬ ВСЕХ ТОВАРОВ, КОТОРЫЕ ЕСТЬ В ПОСЫЛКЕ, EUR: *

* Norādiet tikai kopējo visu preču vērtību zemes gabala, šeit nav kuģniecības vai apdrošināšanas izmaksas. Ja zemes gabals FREESHIPPING – Šeit ievadiet pilnu vērtību zemes gabala.

Norādiet vērtību no visiem citiem izdevumiem, Ja tie ir, EUR: **

** Tas ietver visus citus izdevumus: nosūtīšanas un/vai apdrošināšanas, Ja nav izmaksas, atstājiet šo lauku tukšu. Ja zemes gabals FREESHIPPING – atstājiet šo lauku tukšu.

aprēķināt
atiestatīt

Izvēlieties preču kategoriju:
Atlasīt apakškategoriju:
Ja jums ir zemes gabala produktus no dažādām kategorijām, Pārbaudiet vienu kategoriju, tad uz otru. Diemžēl mēs nevar uzņemt visu veidu varianti un kombinācijas, preču, bet tomēr jūs varat iegūt datus, salīdzinot dažādu kategoriju preču muitošanas izmaksas starpība.

Muitošanas izmaksas:

0 Eiro

Zemes gabala Tev izmaksās:

0 Eiro

 
 

Šis kalkulators neņem vērā

Tā nav atkarīga no preču vērtības un daudzuma, atbrīvojums no muitas nodokļa neattiecas uz šādām precēm, ko sūta:
-spirta
-tabakas izstrādājumiem
-smaržas un tualetes ūdeņi
 

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 7.3/10 (Balsis: 33)
Kalkulatora muitas, 7.3 ārā no 10 pamatojoties uz 33 reitingi
Viedokli: 75478
ATSAUKSMES: 32 RAKSTIET ATSAUKSMES
 1. Alexander пишет:
  Informācijas kvalitāte 55555
  Lietošanas 55555
  Lietošanas ērtums 55555
  Efektivitāte 55555

  Pastāstiet mums, cik daudz ASV motociklu ķivere maksās, ja tas maksā 600 eiro un piegāde 65 un kura kategorija pieder pie motocikla ķivere?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   160-180 Eiro, Man ir grūti atbildēt par kategoriju.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

1 2
PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Informācijas kvalitāte
Lietošanas
Lietošanas ērtums
Efektivitāte
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu