TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

LaRedoute

atsauksmes: 44 02.12.2012 |Katalogs: Apģērbs un apavi

LaRedoute

Valsts: Francija
Specializācija: Apģērbi, apavi un aksesuāri
Piegāde: Сolissimo
Maksājumu: PayPal, Vīzas, MasterCard, A.E.

Diapazons: Apģērbi, kurpes, liela izmēra apģērbu, Piederumi, somas, apakšveļa, naktsveļa, trikotāžas, cepures un cepures, Juvelierizstrādājumi, Mājas, mājas tekstila, gultas veļa

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 8.0/10 (Balsis: 4)
LaRedoute, 8.0 ārā no 10 pamatojoties uz 4 reitingi
Viedokli: 22999
ATSAUKSMES: 44 RAKSTIET ATSAUKSMES
 1. Elizabeth пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Tagad ļoti populāra vieta, atsauksmes par to bieži tikties. Protams, pastāv negatīva, laulība, lai kāds nāk, vai ne,, pasūtīts. Atklāti runājot, Es vienmēr nāk pēc skaidra pieprasījuma. Lai gan, protams, darīt kompensācijas, ne bez šīs. Diemžēl, Šī nianse ir viss internets veikalos, izvēloties tīra fotogrāfija, Jūs nekad nevarat zināt, kā tas izskatīsies, dzīvu. Ja interneta veikalā ir iespēja atgriezties, principā nav apdraudējuma.
  Laredut, starp citu, tas vienkārši ir procedūras, Ir daudzi punkti, pilsētas, kur var atgriezt bez maksas.
  Par sortimentu pilnībā piesātināti, visvairāk jaunu produktu modē, es vienmēr atradīsiet. Sarežģīti, te ir tikai šeit, lai atrastu džinsi ar normālu garumu, tagad modes valkāt ukorochenye modelis, bet man nepatīk. Kas ir izdevies atrast normālu modelis, Nu man patiešām nav garš, Tāpēc es paskatos normāla parādība garums.
  Pārņēmām šo modeli tīri nejauši, viņi veida izmaksas bija normāli. Kā izrādījās, tas nebūtu noticis velti, tagad tie ir mīļākie un ērts manā garderobē.
  Dimensijas ir jāpiesaista tabulas, Tas ir bijis, cik pirkt, vienmēr saņemt.
  Attiecībā uz piegādi, kopumā visu skaidri. Ir manāms Web vietas noteikumiem, ļoti reti tas notiek, ka tie nav piemērots. Bet vispār ir vajadzīga, lai saprastu, Kas ir tiešsaistes veikalu, pasūtījums nav 100-% garantijas, produkts būs tieši. Vissvarīgākā lieta, lai saglabātu visu laikus, paziņo. Lai gan man nav bijis gadījumos, kaut kas nenāk. Šo es turpat netālu, pielūguši atsauksmes. Bet veida šajā gadījumā, piemēram, piedāvāt risinājumus, pasūtījumu remonta vai labu dot atlaidi.
  Atlaides par tiešām labu vietu. Lai gan cenas, sevi ir lieliski, ņemot vērā atlaides parasti iet ļoti rentabla. Mēģināt pasūtīt tikai akcijas. Līdz šim tas vienkārši nav saprotams, ir vai nav maksāts piegādes. Pirms vienmēr paziņoja bezmaksas, tad tāds kā maksā, bet viņu rīkojumu esmu bijis skatīties tās vērtība neatbilst ne vienmēr, Varbūt tāpēc, ka liels pasūtījumu apjoms. Nu, tā nav liela pakalpojumu maksas, un tur ir arī veikali, ka var piegādāt bez maksas.
  Es esmu pārliecināts, ka daudz informācijas rakstīja, bet parasti es mīlu plašas un detalizētas atsauksmes, lai saprastu,, vai vispār uzticēties veikalā.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Vera пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  НУ МНОГОКРАТНО Я ДЕЛАЛА ЗАКАЗЫ В ЛР, ПРЕЖДЕ ВСЕГО В ВЫГОДНЫЕ АКЦИИ. Я ДУМАЮ, ЭТО ТОТ ПУНКТ, kas apzīmē jebkuru pastāvīgo pircēju veikalā. Es reti pieturā viena tiešsaistes veikali, parasti iepērk dažādus. Šeit ir LR kaut kā tagad izrādās vairāk bieži, jo vairāk dāsnu atlaides tikai. Faktiski visās vietās vairāk vai mazāk vairāku marku klāsts ir identisks. Šeit man pat patika LR, kas nav pārdošanas diezgan lēti zīmoli, un nav nepieciešams, ja meklē savu lapu, izmantojot. Lūk, kā to visu lietu.

  Ir ne tikai apģērbu, Tur ir mēbeļu un cita maza lieta, mājas. Veikt mājās, Protams, mazāk, bet tur ir kaut kas likt aci. Ar izdevīgiem atlaides arī iznāk lētāk, nekā laba mēbeļu veikalu. Apģērbs nedrīkst salīdzināt. LR var iegādāties kvalitātes džinsus uz 1000 Br, un pirms atlaides tie bija vērts piemēram 4000. Un šādas atlaides nav viena no retajām reizēm, veikals ir vienmēr labs closeouts. Tikai vadītāja dimensijas ātri lido prom, Tātad tas ir labāk nevis pasūtīt vremenit. Es parasti monitorju akcijas, un vienmēr esmu visus produktus nākotnē izlasi, tik ilgi, lai izvēlos neievietot.

  Starp citu, mēbeles no vietnes. Pasūtītās spilventiņu gudrs, var, Es atradu viņu pilsētas veikalos, bet acis ir nevis pieķertam. Un tagad šeit ir kā, cena bija laba krājumiem, Nāciet ātri. Kā interneta veikala vietnē darbojas skaidri. Ieraudzīja atgriezenisko saiti par to, kā, ka kādu savādību ar statusi, ilgi piegādāt un dažādi. Tiks iebilst, ka tā nav. Varu tikai teikt, viņa piemērs, Es vienmēr deklarējuši piegādes termiņu apstākļos bija. es tā ceru, kas varētu turpināt bez traucējumiem. Par mani , galvenais, uzticamības krātuvi. es zinu, ka pat tad, ja kaut kas nedarbojas, Es droši atgriezties un saņemt atpakaļ naudu. Šīs bailes, tikai atradušies kopš rīkojumus par jaunatnes Ķīnas tīmekļa vietnēs, kur es vispār neko pakalpojumu. Šeit viss ir pieejams šeit. Ja kaut kas nav skaidrs, uzreiz jūsu portālā, jūs varat rakstīt operatoram, БЫСТРО ОТВЕЧАЮТ. Es parasti ir sen aicināja viņus, bet viņi strādāja visu diennakti, atmiņas, Es nezinu, šeit, kā tas ir tagad. Šaubās, vai uzdot, protams, nav vērts, Ja jums ir kādas grūtības. Labāk, kā viņi saka, labi zināt, Kādi ir nosacījumi iepirkuma, tad nebija nekādas prasības.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Elochka пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Bet es varu tikai teikt vēlreiz atsāka savu iepirkumu šajā veikalā. Ko MI5, jo tas nav pasūtīts, La ir redute 3 gadi, taču ne tādēļ, ka viņi negribēja vai razonravilos, bet tikai tāpēc, ka nav bijis iespējams sakarā ar to, uz laiku sakarā ar sadalījumu saskaņā ar darbu, kas dzīvo citā valstī, kurā La Reduta piegādi vēl nav iespējams. (Kazahstāna) Un godīgi, Lūk, kā bez rokām. nācās izstrādāt citās vietnēs, atpakaļ pēc būtības tikai pērkot apģērbu veikali, nevis caur internetu, Tas, ko es parasti nav ļoti patīk . Tā, protams, viss nav kaut kas pret redute. Īpaši, kad jūs esat jau pieraduši pie labas kvalitātes, un jūs zināt lietas cena. ļoti trūka,tieši manāms jūtama šī trūkst labas kvalitātes stuff.

  Tāpēc tad, kad iespēja, atgriezties šeit, lai. Protams, rodot dažas izmaiņas vietnē, par uzturlīdzekļiem. Bet joprojām pats labs vecs La redute, uz kuru es biju pieradis, un kas tikai skaists un viegli lietojams, kā jau iepriekš.

  Es minēšu, ka man patika:

  – pirmā , kas nozvejas acī, brīdī, kad naviģējat uz vietas bezmaksas piegāde un atgriež. nu beidzot! atgriešanās, Man nav bieži, bet vēl jauku bonusu, 200-300r ir pārāk naudu un labāk es iedomāties viņus kaut kas cits, lai nopirktu, nekā atteikties no pasta piegādes patiesību un atcerēties iepriekš bija bezmaksas akcijas, minimālā pasūtījuma summa pastāvīgi bija augstākas, bet. pārāk labi, tāpēc, ka rīkojumi ne vienmēr ir liels. ar gandarījumu un piegādes ātrums, patīkams pārsteigums, lai iegūtu produktu – caur 4 dienu lauku secību. iepriekš, protams, tas bija visiem daudz ilgāk un pēc tam principā nav sūdzību, Tagad es esmu laimīgs

  -Otrkārt, izmantojot – atsauksmes ir parādījušies lietas. agrāk veidoja meklēt lietas pārskatīšanu uzdot lietotāju grupā, La Redoute, Tagad jums vairs nav nepieciešams, bet joprojām plaukst grupas izskatu. arī interesanti lasīt visu veidu informāciju par modes, par atjauninājumiem, par atlaidēm , un Paskat, tur dzīves vārās, visu ķekars interesantu, pat stilisti kolekcijas – aizgājuši un tvēru stunda)

  -Trešais diapazons, es domāju, ka kļuva daudz platāks un bagātāka, Pastāv vēl citi uzņēmumi, zīmolu apģērbu un apavus, pat tādas, kuras cenām ir piecciparu skaitļi. Papildus lietas, vērsa uzmanību sadaļai no mēbeļu, produktiem, apgaismojuma, un visādi interesanti sīkumi jūsu mājām. arī daudzas lietas nodot acu. un pat nebūtu pircis, Ja pastāv iespēja un atlaides.

  -Starp citu, tikai atlaides – Tas ir vēl viens punkts, ko es gribētu pieminēt. Atlaides ir izauguši. Atceros, ka kādreiz viltīgs un ieraksta gandrīz viņu nevseh redute radinieku un paziņu paziņas, kā jauns lietotājs, deva 40% pasūtīt. Tagad, kā es sapratu, Šīs atlaides vietā parādās regulāri un jebkāda veida izsmalcinātība nevar izmantot, lai tās nozvejas. Kas tagad ir vēl vairāk izdevīgus. bet nevar palīdzēt, bet paziņojums, cenas ir arī uz vietas netiek atstāti. kas patiesībā nav nekāds brīnums. tie ir absolūti visur ir pieaudzis

  Mani galvenie, kvalitāte netiek ietekmēta. un uz viņu rēķina nesaglabāja. Bet, kamēr nebija nekāda iemesla apšaubīt to. Šie, lietas, ko es tagad esmu saņēmis, laba kvalitāte, un ārēji. TA, ka man patīk redzēt tieši, atkal es varu nopirkt, Kas man patīk.

  Taču patiesība ir, tur bija vilšanās. Pēc nākamās plānas es sapratu direktoriju, ka biezs, es vairs nosūtīt. lūdza Chat, apstiprināja manas bažas – viņi apstājās tikai drukas. ļoti žēl, jo šādu katalogu apvēršot – Tas bija īpašs prieks, Tagad mums ir atņemtas. protams, ir pārāk plāns, lai redzētu, Ko nopirkt, un pat iegādāties izdevīgāk, jo indivīds, atlaides par references . bet šo un agrāk izmēģinājuši.. Īsi sakot, ne bez zaudējumiem.

  Bet visas tās pašas, ar lielu prieku patiks krātuves, un varbūt pat biežāk, nekā iepriekš. Reiz šādas atlaides un ērts atpakaļadreses un piegādes nosacījumi. pagaidām viss ir labi, bet laiks rādīs, es tā ceru, būs tikai labāki.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Lyudmila Zhirnjakova пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Trešdiena, kas rīkojumu uz vietas laredut. Ļoti ērts, ko var un ko izvēlēties pārvadājumu sabiedrība. Dodu priekšroku Boxberry. Man šķiet, Šim transportam uzņēmuma ātrāko nosūtīšanas. Tāpēc šeit ir, manu zemes gabalu bija izveidota un nosūtīts uz manu pilsētu nākamajā dienā! Rezultātā, divas dienas vēlāk man nāca brīdinājumu, ka jūs varat uzņemt rīkojuma PVZ. Šeit tas ir, es saprotu, ka ātrums! protams, šeit un sabiedrība- pārvadātājam, kas veicināja, bet ļoti labs, ka laredut darbojas kopīgi ar šādiem uzņēmumiem, kas nav spiesti gaidīt! Nekavējoties un ļoti patīkams veikals!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Alexandra Korotkova пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Ставлю ла редут пятерки по всем показателям, потому что у меня проблем с заказами не было: zemes gabaliem nav zaudēts, piegādāti ātri, La redute dažādas cenas, Es izvēlos diapazons, kas man ir piemērots. Izvēlēties lietas, kas atbilstu manu attēlu tips, nav ieteicams eksperimentēt, lai backtrack vēlāk nedrīkst nēsāt. Man patīk kurpes, labs, ilgi nēsā. Un pats svarīgākais, ērta. Vēlreiz, Duncis kurpes nav pirkti, es nezinu, un šeit slipony, Sandales- Tas bija. Pērn vairāki pāri pa kreisi, apbrīnojami, konservēti. Tāpēc man nekas sūdzēties par, vienkārši rūpīgi izlasīt pārskatus un mēģiniet veikt, Kas ir drošs.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Saite пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Man patīk, ka pārāk, īpaši mierīgi pārgāja uz tiešsaistes veikalu. Ieslēgts, jo, Cik žēl tērēt jau nelielu brīvo laiku pārgājienu un pārpildīts shopping. Un pēc tam, meklējot labāku tiešsaistes iepirkšanās veikalu, Es satiku La redute.
  Godīgi, sākotnēji tika saistīta ar aizturēšanas rīkojumu izpildei, panika ir skatījis saņem zemes gabaliem. Laika gaitā devās bailes, cerības nav vilšanās, un montāžas darbnīcā parādoties, Es parasti atvieglinātas un pasūtīt bez bailēm. Es nevēlas maksāt uzstādīšanai, Tas ir labāk pasūtījuma apmaksas, laižot uz kartes, un saņemt bezmaksas uzstādīšana, Ja jūs neesat apmierināts ar naudu jebkurā gadījumā atgriešanās.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Yelizaveta Pavlovna пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Visiem vienumiem laredut no manis personīgi saņēmu ideāls rezultāts, tāpēc, ka viss ir. Piegādi vairumā īsā laikā, salīdzinot ar citiem veikaliem. Plusa, risinājumi, ko izmēģināt, piegāde ir bezmaksas pasūtījumiem 3000 r. Bieži vien darbība ar bezmaksas dostavkaoj no jebkuras summas. Jums ir iespēja aprēķināt kartē. Tikai vienu reizi saskārās ar jautājumu, Ja transporta uzņēmums Hermes neakceptē karti. Nācās meklēt Terminal, bet viņš nebija ne tuvu. Tagad mēģiniet izvēlēties citiem pārvadājumu uzņēmumiem.
  Laredut ir uzticības, bezmaksas pakalpojumus stilists. Kopumā, laredut iespaidu rada nopietnu veikals, nav darīšana ar muļķībām.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nataša пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Ла редут полюбила с первого заказа, увидев вещи отличного качества, да и еще особенного стиля, Es nevarēju ne viņu. Visu jauno Modi, nekavējoties parādītas kolekcijas la Reduta. Mīlestība apģērbs, piemēram, ādas blouson, kas man lika rudenī, kas ir izgatavota no ādas.", izskatās, ka tas faktiski ir izgatavota no ādas, un jūtas ļoti maiga un patīkama, un cena, tā jāaprēķina man 1250 Br, un tas viss pateicoties stāvas akcijas mīļoto Francijas veikala vietnē!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Dasha Kostrova пишет:
  Cenas 44444
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Atbalstīt pozitīvas atsauksmes. Es esmu viens, pateicoties šo vietni, par, tas vienmēr palīdz, skaistas drēbes un kā neviens palīdz dažādot savu drēbju skapi! tieši pirms kaut kā nav nodibināts, ka, kas principā veikaliem ir visi vienas un tās pašas, it īpaši mazā pilsētiņā kā mūsu, visi veikali ir pieblīvēts ar reprodukciju zīmoli un bezgaumīgs lietām no Maskavas tirgos. Mazumtirdzniecības veikalos mūsu pilsētā vienreiz vai divreiz, un tika izvēlēta. Un, no otras puses, man 29 gadi, kaut kā jau vecs Gloria Jeans kleitu vai Yours (Gribētu kaut ko cietu). Un La redute šajā sakarā ir ļoti piemērots! Nekad neredzēja neviens šeit bez skaistām lietām garšu. Ļoti izsmalcināts stils sievišķīgs. Un kvalitāti, to zem. Pārbaudīt šajā vietnē jau otro gadu un kategoriski apmierināta, kā valkātas drēbes. Ļoti vienkārša un pietiekami universāls – pilnīgi no otra! Vēlmes un realitāte atbilst vairāk nekā. Dažreiz lietas patiesībā izskatās vēl interesantāk, kā redzams attēlā. Tātad un atgriež gandrīz neizmanto, pastu iepakojumiem ir uzkrājusi visu jūras. Bet tomēr jauki, kas nav aizmirsis ieguldīt katram gadījumam. Mīlu šo cehu aprūpes. Bez maksas piegādāt. Brīvi veikt par atgriešanos. Iepirkšanās par La Redoute vienmēr ir tikai prieks!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 0

 10. Catherine Lavrova пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Patīk iepirkties Francijas ljaredute, pasūtījumi ir viegli izdarīt, jo, Viņi ātri apstrādāt. Pat pirms jaunā gada brīvdienām un plantācijas nāca ātri. Decembrī līdz trīs rīkojumi, kas lika man, pirms brīvdienām varētu ne unjatsja. Un atlaides bija labs. Attiecībā uz atlaidēm, ljaredut vienmēr dāsni, kampaņas paver ceļu uz rīcību. Vienlaikus pat dažkārt iet dažus gabalus.
  Tātad ne tikai viegli iegādāties sabāzt ljaredut, bet dažreiz lēti.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Ksenia Popova пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Pavisam nesen esmu La redute secībā, taču jau varu teikt ar pārliecību, Ko labāku biznesa attiecība “efektīvi un lēti” nē. Labs un dažādi apģērbi, Man ir visa kolekcija virsdrēbju, jakas, mēteļi, windbreakers un dažādi, Es īpaši ventilatoru. Man ļoti patīk mājas sekcija, Var viegli uzņemt visu, kas jums nepieciešams, pateicoties detalizētu aprakstu un klientu atsauksmes tieši zem šo aprakstu. Un atlaides ķekars vienmēr atļaut lēti jauki.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Elizabeth пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  ПАРУ РАЗ ЗАКАЗЫВАЛА В ЛЯ РЕДУТ С ХОРОШЕЙ СКИДКОЙ. Kopumā, ВСЕ НЕПЛОХО. ПРИХОДЯТ АККУРАТНЫЕ ПОСЫЛКИ, lietas jaunums smaržu. Mjatoe patiesība ir nedaudz, bet tas ir jautājums par transporta. ГЛАВНОЕ, Tur ir bez bojājumiem.
  Dažreiz aizdod tieši ļoti lēti izrādās, un so , Ja paskatās cena sākotnēji, vēl mazliet par dārgu šķiet. Kā arī citos veikalos, acīmredzot, pirmā , nekā dot labu atlaidi, paaugstināt sākotnējo cenu. Bet laba atlaides, līdz 70 %. Pēc lieluma, man ir taisni līdz vietai ar tabulas izmēri. Mēģināt lasīt atsauksmes no citiem klientiem, Es esmu parasti ļoti rūpīga pieeja atlases procesu. Atļaujiet man nedaudz pasūtīt, bet visi apzināta un tīrs.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ksenia Prelepskaja пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Tiku līdz La redute īpašas attiecības, jo, pateicoties šo veikalu, saglabāt ton naudas un ir iespēja izteikt sevi tik, kā vēlaties, lai. Mēģināju citos veikalos, pirms tu pārvācies uz La redute. Nav neviena aprīkošana, priekšapmaksa, ir, atgriešanos fiziski neiespējama. Apnicis, Manu vārdu uz tās. La redute bēdās, nezinu. Ja jums nepatīk – lai atgrieztu, saruna, kā mēdz sacīt, īss. Kādu, var, pateiks, ka La redute, tikai viens no tūkstošiem veikalos, nekā sevišķa. Es saku, lai: kas nav mēģinājis sazināties ar la redute, Viņš nesaprot patiesa prieka, Ja jūs nevēlaties, lai krata priekšapmaksas naudu, iepriekš pasūtīt var izskatīt un preparēt un parasti, Kad riski ir minimizēts. Par atlaidēm es molchu, La redute ieraksta atlaides, nav šaubu par to.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Lina пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 55555
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Drēbes pasūtīt tagad es tikai tiešsaistes veikals La redute. Kas man patika? Jā, tik, Kāds universālveikals un jūs varat uzņemt tur drēbes (un kurpes, pa ceļu citā) visai ģimenei. Iedomājieties, pasūtījumu, vīrs, bērniem, mamma. Ļoti ērts, jums nav nepieciešams atsevišķi visas šīs meklēšanas dažādās vietās.
  Nieks, pēc manām domām vietā laredut, visus pieejamos, Jūs varat redzēt visas darbības, kas notiek un novitātes, ērta filtrēšana (it īpaši, ja jūs meklēt kaut ko īpašu) un pēc krāsas, un pēc lieluma, un izmaksas, tas ir ļoti svarīgi, Ja budžets ir ierobežots. Bet es bieži izmanto mobilo pieteikumu "La Redoute", jo dators nav izdodas sēdēt... Liels app, arī viss ir redzami un saprotami, un pats galvenais, bez avārijām.
  Šis tiešsaistes veikals, piemēram, Šis pietiekami adekvātu cenu saraksts, tas ir, pat tad, ja ir lietas, kas nav lēta, viņi var iegādāties atlaidi ir ļoti pat un lēti. Un atlaides šajā vietnē nav nekas neparasts, Kā ne ievadiet kampaņas, ko tas nepārtraukti mirgo, pateikt, ka man bija paveicies, lai iegādātos lietas, pat par zemāku cenu 60%, laimīgi kā zilonis!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

1 2 3
PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Cenas
Apkalpošana
Termiņi
Preču kvalitāte
Piegāde
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu