TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

LieLieIzmeri

отзывы: 5 16.04.2014 |Каталог: Одежда и обувь LV

LieLieIzmeri

Страна: Латвия
Специализация: Одежда больших размеров
Доставка: Express Pasts, Omniva
Оплата: банковский перевод, наличные

Ассортимент: Одежда, одежда больших размеров, женская одежда, верхняя одежда, купальники, брюки, костюмы, платья, юбки

VN:F [1.9.20_1166]
 Рейтинг: 5.6/10 (Голосов: 51)
Просмотров: 10978
Добавил: Vitali Zayankouski iCAT.LV
ОТЗЫВЫ: 5 НАПИСАТЬ ОТЗЫВ
 1. Gunita пишет:
  Цены 11111
  Обслуживание 11111
  Сроки исполнения 11111
  Качество товаров 11111
  Доставка 11111

  Bez komentāriem. Neiesaku nevienam!

  помог отзыв: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Teiksma пишет:
  Цены 11111
  Обслуживание 11111
  Сроки исполнения 11111
  Качество товаров 11111
  Доставка 11111

  Laipni lugti lupatu kalnos. Ka gan var teikt ka drebes ir jaunas, ja metajas kastes un kaudzes vairaku gadu garuma, kuram cauri iet bari ar cilvekiem. Braucu no Liepajas, tik nelaimiga nebiju jutusies nekad. Cena mana uztvere nav svariga, bet kvalitate gan. Vilusies, nav nekad pozitiva ko pateikt. Paldies.

  помог отзыв: Thumb up 1 Thumb down 2

 3. Iveta пишет:
  Цены 55555
  Обслуживание 55555
  Сроки исполнения 55555
  Качество товаров 55555
  Доставка 55555

  Lasu Intas komentāru un brīnos. Cik esmu bijusi šai noliktavā, tik viss ir bijis kastēs un uz pakaramiem, nevienu drēbi neesmu uz zemes redzējusi. Un nekas tur nesmaržo pēc lietotām mantām. Viss, ko esmu pirkusi ir bijušas jaunas drēbes. Pati lielieizmeri.lv apmeklēju vismaz divas reizes gadā (esmu no Cēsīm – patālu), un visas reizes man laipni ir iedots uzmērīt daudz mantas ko vēlos, un nekur neesmu redzējusi, ka viņi reklamētu sevi kā veikals. Par telpām piekrītu – mazas, bet personīgi es pēdējo reizi nopirku mēteli, kam virsū cena bija 150, bet es nopirku par 77. Ja Intai vajag lielu platību, tad lai brauc uz Spici, vai Alfu un pērk mēteļus par 150. Jebkurs gudrs cilvēks saprot, ka mans mētelis nemaksātu 77 pat ar atlaidēm, ja šī noliktava neatrastos mazā piepildītā telpā, jo lielā telpā būtu lielākas īres maksas. Man patīk šis internetveikals tieši ar to, ka ļauj aizdoties pie viņiem un uzlaikot. Un uz bardaku es neskatos, jo saprotu, ka man nevienā vietā nevar piedāvāt uzvilkt, piemēram, 200 veidu kleitas, un sanāk viņiem visu to mazā telpā sabāzēt, lai man kā klientam būtu izvēle un labas cenas. Varu tik pateikt paldies par apģērbu un lielo izvēli. Un ja kāds nezin, tad viņu mantas nav lielās tirāžās – neesmu nevienu satikusi ģērbtu kā es.

  помог отзыв: Thumb up 7 Thumb down 3

  • Inta пишет:
   Цены 11111
   Обслуживание 11111
   Сроки исполнения 11111
   Качество товаров 11111
   Доставка 11111

   Aizbraucot uz Jelgavas kult.namu uz Dona koncertu, katra 2 sieviete, vai pat biežāk, bija ģērbta viena tirgus veida stila kleitiņās. Tiešām neesiet satikusi nevienu citu tādā apģērbā? Tad jau ir vēl kādi apģērbi, kas šādi apģērb apkārtējos. Mētelis un Alfa – jā, cits līmenis, cita kvalitāte. Tajā lupatu kalnā nav neviena brenda. ;/

   помог отзыв: Thumb up 2 Thumb down 0

 4. inta пишет:
  Цены 11111
  Обслуживание 11111
  Сроки исполнения 11111
  Качество товаров 11111
  Доставка 11111

  neesmu iepirkusies interneta, bet bijusi veikala klatiene. Atbraucu un aizbraucu besa, nespeju sev neko nopirkt veikala kura smarzo pec lietotiem apgerbiem un drebes ir sakrautas kaudzes uz gridas. veikals atrodas tada puspagraba. ja, gridas u.t.t bija tiras, bet apkart diezgan briesmiga nekartiba. nav iespejams normali pielaikot drebes, tev ir jajauta un tad tev nes kaudzi un tu skaties – nulle serviss sadai iestadei. visur tiek reklamets ka ir veikals, bet kad saproti kur nonac, tev laipni atbild ka ta ir noliktava. nu nezinu.

  помог отзыв: Thumb up 10 Thumb down 7

ДОБАВИТЬ ОТЗЫВ


Дайте свою оценку
Цены
Обслуживание
Сроки исполнения
Качество товаров
Доставка
Отзыв ( обязательно )

Разрешенные языки:
Русский, Latviešu valoda, English


Администрация имеет право изменять и удалять отзывы.

Пишите отзывы, позитивные или негативные, обсуждайте, делитесь опытом, задавайте вопросы, спрашивайте совета, одним словом пишите всё что касается этого поста. Другие вопросы задавайте в разделе Вопросы.


RSS канал отзывов
на эту запись

Не хватает денег на покупки? Тут они есть, онлайн кредиты.
На сайте нашего партнера AllCredits, вы найдете: Credits in Latvia, Credits in Spain, Credits in Germany, Credits in Netherlands, Credits in Finland, Credits in Denmark, Credits in Sweden, Credits in Norway, Credits in Estonia, Credits in Lithuania, Credits in Poland, Loans in Europe, More loans in Europe


iCAT.LV в социальных сетях, присоединяйтесь к нам, узнавайте первым о новых магазинах и компаниях.

FACEBOOK
DRAUGIEM
TWITTER

Мы используем файлы cookie, чтобы сайт был функциональным и удобным для Вас. Пользуясь нашим сайтом, Вы соглашаетесь на размещение файлов cookie на Вашем устройстве, подробнее об этом.

для подтверждения, отключите это сообщение