TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

MemberShop

atsauksmes: 11 02.01.2016 |Katalogs: Apģērbu un apavu LV

MemberShop

Valsts: Latvija
Specializācija: ОДЕЖДА И ОБУВЬ
Piegāde: Kurjers, DPD, Omniva
Maksājumu: Naudā, Bankas pārskaitījums, Credit cards, PayPal

Slēgtas veikals pārdošana, ieiet veikalā jums ir pievienoties kopienai (Reģistrēties).
Diapazons: Apģērbi, Zīmolu apģērbu, Dizainera apģērbu, sieviešu apģērbi, vīriešu apģērbi, apģērbi bērniem, Kurpes, Skatīties, Somas, Brilles, Kosmētika, Smaržas, Mājas

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 4.1/10 (Balsis: 19)
MemberShop, 4.1 ārā no 10 pamatojoties uz 19 reitingi
Viedokli: 39514
ATSAUKSMES: 11 RAKSTIET ATSAUKSMES
 1. Marina пишет:

  Un/vai pēc tam, kad tas ir. Получила кеды фирмы DIEZEL. Un/vai pēc tam, kad, lai to izdarītu, jums ir, видно, tas ir iespējams un nēsā jau. Nosūtīja visu saskaņā ar standartiem, iepriekš rakstot tos, , ka nestandarta produkts. Kopā, Valsts, Tas dos man atpakaļ čības, kā speciālists atklāja, , ka tie ir nodiluši. Tas, kā viņi vēlas, lai segtu to kopīga rēķina pircējs. Es sazināšos ar patērētāju tiesību aizsardzības sabiedrību.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Vladislavs пишет:
  Cenas 55555
  Apkalpošana 55555
  Termiņi 44444
  Preču kvalitāte 55555
  Piegāde 55555

  Pēc tam, kad...! Решил написать отзыв, Pēc tam, kad, pēc tam, kad tas ir, ir ļoti maz, jo tas ir, – ne gluži pozitīva. Es nolēmu pastāstīt par savu redzējumu par šo veikalu un manu pieredzi.
  Es savu pirmo pasūtījumu uz vietas 05 января 2015 gads – pasūtīja divus pārus džinsus. Pēc tam bija vēl pieci pasūtījumi. Nav sūdzību, Nevis pēc produkta kvalitātes, Non-Service. Divreiz tas bija, , ka produkts neiederas – nosūtīts atpakaļ pārdevējam, nauda tika pārskaitīta uz manu kontu bez jebkādām problēmām.
  Viena zvaigzne tika izņemta pasūtījuma laika, priekšpēdējā reize, kad piegāde notika, apmēram mēnesi. Šim veikalam ir jābūt strādājtam ar.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 1

 3. Elite пишет:

  Pasūtīts 2 Boscolo rakstīt somas, ražoti Itālijā un joprojām 1 Boscolo Ferreri maiss ir izgatavots no Polijas muļķis, otrā maisā nav uzvelk pat ar atlaidi 60 Eiro atvērts skenera Igaunijā ražots no govs āda ādas meklējat. Tehnoloģijas, salīdzina ar Itāliju Mamma nav ko raudāt. Nekļūst haoss ar atgriešanās, Veikals murgs, Ko zīmoli? Viltojumu fools.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 3 Thumb down 0

 4. Hyel пишет:
  Cenas 11111
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde 11111

  Viņiem nav nekādu empātija ,Viņi nosūtīja mani skatīties, kas nedarbojas, un, kad es sūdzējās, viņi teica, ka tas būtu jāsūta atpakaļ uz viņiem, un viņi atmaksās man manu naudu. Tas bija kā dzimšanas dienas dāvanu iegādājos pulkstenis. Pulksteņu nāca un nedarbojās. Es piezvanīju viņiem nekāda veida atvainošanos, viņi lika man ilgi gaidīt un teica, ka viņi nosūtīs savu naudu. Viņi vēlāk rakstīja man pēc mēneša, sakot, ka pulkstenis tika izmantota, un tie nevar atmaksāt naudu viņi piedāvās mani remonts. Līdz šim vēl es vēl saņemt neko nav naudas un nav skatīties. Viens no sliktākajiem pieredze ir bijusi

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Aliya пишет:

  КАКАЯ ЖЕ Я ГЛУПАЯ, что не прочитав отзывы, СВЯЗАЛАСЬ С ЭТИМ МАГАЗИНОМ. Gada aprīlī piesprieda soma sieviešu 50 Eiro. Es sapņoju par viņu ķerties pie atbrīvošanas, gaidīja, ka mēnesī, bez tā pa kreisi. Bag ienāca manā prombūtnē, poluchiChTO bez lasījums OTZYVYtr_7 "datu marķiera =" 0LAg0Y8 "datu avota =" "> un, un es , pēc ierašanās, konstatēja, nevar aizvērt šo maisiņu, tas ir. noņemot ķekars vērtspapīru, Vajadzētu būt ar pūlēm mēģināt aizvērt. Nosūtīti atpakaļ un saņemt atbildi, ka laulība nav atrasta un var paņemt atpakaļ somā. Šajā jautājumā, Kā darbojas, atbilde bija, viss ir labi. Voobshchem ļoti nevar ieteikt kontaktpersonas negodīgi pārdevēji un ar šo mount shop. piedodiet, что не прочитав отзывы, darbojās rashly.ЧТО НЕ ПРОЧИТАВ ОТЗЫВЫ

  palīdzēja pārskats: Thumb up 6 Thumb down 0

 6. Bandwidth пишет:
  Cenas 11111
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde 11111

  Šeit ir interesanta situācija, kas mums ir, dodas. Membershop nosūta bez apstāšanās kastes ar preces. Nav viena. Sākumā tie tika veikti, jo kāds nezinājām, ka zemes gabalu, pēc tam viņus apturēja vispār, lai atņemt. Rakstīt tos, Tātad viņi apstājās nosūtīšanas pasūtījumus un uzņemt visas preces, kas atrodas kastēs. Viņi ignorē, naudas pieprasījums un draud. Rakstīs patērētāju tiesību Komisija.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 6 Thumb down 0

 7. Olga пишет:

  ЗАКАЗАЛА ПЛАТЬЕ РАЗМЕРА XL. ТОВАР ПРИШЁЛ. ОТКРЫВАЮ. УДЛИНЁННАЯ РУБАШКА, neticami mazs izmērs. Es pokrutila to un ielieciet atpakaļ. Amats. Call šodien un runāt, tas diemžēl nevar atmaksāt, t.. Šis produkts tika izmantota, noshen, caurumus un stingrāku nosūtīt fotogrāfijas… Tā atrodas tikai īsu brītiņu, ar nosacījumu, kleita nav pat merilos!!! Kopumā, man “mīlu” Šī mājas lapa ir pabeigta…

  palīdzēja pārskats: Thumb up 10 Thumb down 2

 8. Vairs nav pircēju пишет:

  Pasūtītā kleita un svārki. Tērpu 50 Eiro s samocīto, Askew, IELOČU kuņģa balle pakārt, maisā kā grūtniece. Svārki, pati perešila. Es ieteiktu, lai neviens – lētu atdarinājumu dārgu cenu, Man ir, un mēs varētu nopirkt pie Bazārs.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 12 Thumb down 1

 9. Olga пишет:
  Cenas 11111
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte Nav novērtēta
  Piegāde Nav novērtēta

  Tas ir tas, ko es vēlos atstāt savu atsauksmi par MemberShop….Es pasūtīts maisā vairāk nekā pirms mēneša. ОПЛАТИЛА. Piegādes laiks līdz 30 dienas. Maisu vairs nenāk, bet ziņa nāca pa e-pastu, tajā brīdī tehnisku problēmu dēļ preces nevar nosūtīt….Palīdzības dienestu zvanu, Tur viņi saka, SORI, noskaidrot situāciju, atzvanīt. Bet neviens zvana. Atkal zvans, ar mani sarunājies ar kādu nosaukts romiešu, Viņš nevarēja ne pat ieviest sevi apliecina savu nostāju un uzvārdu. Un man saka, romāns…..soma nosūtīt nevar, tiks atmaksāta nauda. Te ir mans jautājums, kāpēc MemberShop, bēdīgi slavens znav, nevar nosūtīt preces, neviens rakstīja, Nedz ierosināto Nomaiņa, nedz atvainojās? Kāpēc ir nepieciešams pavelciet līdz beigām? protams, Manuprāt, tas ir ļoti slikta attieksme pret jūsu pircējs! Didn't lai kaut kas šajā “brīnums” Veikals, un noteikti nav nevienam padomu!!!!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 21 Thumb down 0

 10. ЕЛЕНА пишет:
  Cenas 11111
  Apkalpošana Nav novērtēta
  Termiņi Nav novērtēta
  Preču kvalitāte Nav novērtēta
  Piegāde Nav novērtēta

  Briesmīga kvalitāte. Pasūtītās mēteļi. Pietiekami, tas Maks nav simetriski pret zibens tāpēc, pat bērns pamanīja. S, nav zināms, kur un kā. Ja jūs meklējiet, Cik maksā bez tā saukto mēteli “atlaides” – vienkārši nav vārdu. Bez piegādes. Bet kas ir izmantot, Ja atgriešanās dizains?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 14 Thumb down 0

 11. Kostyan пишет:
  Cenas 11111
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde 11111

  Iedzīvotāji, laba lieta nevar pārdot par zemāku cenu 80%!!! Nopirku neskaidri pulksteņi “Rodenvold un dēliem” un sūdi ntinovuû soma “Tu Bi”. Kopsavilkums: SAD GAMNO! Ir vainīgi, Avaricious maksā divreiz, un pēc tam trīs reizes! Zinātne tiek. Paldies Memberšop, noteikti atcerēsies vecuma!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 16 Thumb down 0

PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Cenas
Apkalpošana
Termiņi
Preču kvalitāte
Piegāde
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu