TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

Muitošanas zemes gabalu īpatnības

atsauksmes: 139 01.12.2015 |Katalogs: Noderīga informācija

Ja jūs bieži pērk preces ārzemēs trešās valstīs, piemēram, ASV vai Ķīnā, agrāk vai vēlāk, bet būs jāsaskaras ar procedūru muitošanas zemes gabalu. Diemžēl mēs nevaram bez ierobežojuma iegādāties visu pa labi vai pa kreisi, ir kopīgi ar valsts. Daudziem tas atgrūž un cilvēki izvēlas vietējos piegādātājus. Bet, ja izrādās, ka daudzi skaitot preces ārzemēs tik daudz lētāk, nekā mums, šo cenu starpību kompensē visu nodokļu samaksu, un jūs joprojām paliek melnā krāsā. Šajā rakstā let's to apskatīt visu zemes gabalu līdzekļiem un ieteikumus muitošanas. Visiem sūtījumiem, kas ievesti no trešām valstīm Latvija ir pakļautas muitas kontrolei, Atkarībā no zemes gabala vērtība ir aprēķinātais pievienotās vērtības nodoklis un muitas nodoklis.

Ja sūtījuma vērtība ir mazāka par 22 nav nepieciešams maksāt nodokļus eiro, no 22 līdz 150 eiro ir uzlādēts tikai PVN (pievienotās vērtības nodoklis), pāri 150 eiro, kas jāmaksā PVN un muitas. Apsvērt un salīdzināt, izmantojot divi varianti, kuri paku piegādes muitas formalit, vienkāršā pasta mūsu gadījumā Latvijas Pasts un kurjerpasta pakalpojumus TNT, DHL, UPS, FedEx.
 


Portālā ir jauns pieteikums muitošanas izmaksu aprēķināšanai.
 
KALKULATORA MUITAS

 

Latvijas Pasts pasta

Visiem sūtījumiem, kas ievesti Latvija iedalās rindkopas kārtot Latvijas Pasts lidostā. Tur ir zemes gabala muitas kontrole un tālāk atkarībā no zemes gabala ir trīs iespējas par turpmāko attīstību:
 
1. Zemes gabals nav radījušas muitas gripes, deklarētā vērtība ir mazāka 22 Eiro, zemes gabals tiek nosūtīta uz norādīto pasta nodaļu, Ja jūs vienkārši iegūt, uzrādot dokumentus.
 
2. Nosūtot deklarēto vairāk vērta 22 евро, bet saturs nav apmierinoša birojs, sūtījuma izmaksas nebija šaubu. Šajā gadījumā saskaņā ar noteikumiem par muitas nodokļa summa tiek aprēķināta (Ja zemes gabals ir dārgāks 150 евро) un/vai PVN. Zemes gabals tiek nosūtīta uz norādīto pasta nodaļu, vai jūs novērojat, nāk uz pieņēmumu un nodokļu summu,, kas tiks prasīts samaksāt. Jums būEiroiešams to post Office, vietnē ir maksāt visus nodokļus un pacelt. Atgādinām, ka, tik ilgi, kamēr nodokļus nemaksā zemes gabalam nav sniegt. jā, starp citu, indivīdiem ir atbrīvoti no visiem muitas nodokļiem, un juridiskajām personām ir jāierodas personīgi muitas iestādē muitas deklarāciju apkopošanas.
 
3. Saskaņā ar muitas kontroles rezultāti vai saskaņā ar pievienoto dokumentu nevar skaitīt muitas nodokļus, vai zemes gabala radīja aizdomas par muitas, vai pavaddokumentos nav izmaksas, vai viņa skaidri novērtēt par zemu. Šajos gadījumos muitas iestādes tiesības pieprasīt papildu dokumentus. Nosūtot paši iet pie pasta nodaļas. Dokumenti jums jāiesniedz tuvākajā muitas iestādē, no Rīgas un Rīgas rajona iedzīvotāji var nosūtīt dokumentus uz e-pasta adresi, izmantojot formu MKP.0240.pamatojoties uz saņemtajiem dokumentiem, no jums pasts@vid.gov.lv aprēķināt muitas nodokļu un nākamo rindkopu 2 pēc nodokļiem, jūs varat uzņemt jūsu paku.
 
Kādi dokumenti būtu jāsniedz par pieprasījumu muitas? Jūsu uzdevums ir pierādīt, ka premisa un cik par to maksā, jums būs nepieciešams:
- maksājuma kopiju, dodieties uz interneta bankas un lejupielādēt kopiju maksājumu, Varat drukāt screenshot vēstuli PayPal maksājumu. Galvenā lieta, kas bija saskatāma virs kādas un cik daudz.
- secību, kādā interneta veikalā screenshot, Piesakieties savā personiskajā kontā, interneta veikalā un lejupielādēt vai izdrukāt jūsu pasūtījumu, ka gribētu redzēt skaits, cenu un preču veidam, tikpat labi kā pasūtījuma izmaksas. Ja nav iespējams to izdarīt, veikt pilnīgu sarakstu ar produktu sūtījuma. Es nedomāju, iesakām šeit ûlit′. Es nezinu, cik daudz ir kompetenta muitas, bet ļoti bieži zemes gabala atvērt bez jūsu atļaujas (var atļaut un nav), Nav izslēgts, ka, kad jūs lūdzat dokumenti, priekšnoteikums bija iepriekš atver un pārbauda.
 

Kurjeru pakalpojumi

Tagad apsvērt kurjerpasta pakalpojumu, Šeit ir daudz grūtāk. Ja vērtība ir mazāka par 22 Eiro, viss vienkārši, kurjers dos jums viņas adresi, taču kurjeru preces parasti kur dārgāka, ņemot vērā augstās izmaksas par piegādi kurjerpasta pakalpojumu izmaksas. Nosūtot nodod muitas un noliktavu kurjeru nosūta. Ko tas jums ir nepieciešams, lai iegūtu (tas pats attiecībā uz fiziskām un juridiskām personām) iet cauri muitošanas procedūra. Fiziskā persona, kas sevi jāiesniedz muitas izveidi un mutiski deklarēt sūtījumu saturu, nodrošināt nepieciešamos dokumentus (Pase, maksājuma kopiju, sūtījuma saturs). Pamatojoties uz dokumentiem, izmaksā summu muitas nodoklis un PVN un pēc tam, kad maksājumu caur banku varēs paņemt līdz gabalu kurjerpastu vai nogaidīt un pakalpojumu sniedz jums uz adresi. Otrais variants par fiziskām un juridiskām personām, muitas brokera darbā, vai deklarētājs ar kurjerpastu, kur tiek piegādāts jūsu paku, Viņš dos rakstisku deklarāciju (Viņa maksāja) un palīdzēt nodot muitošanas procedūra. Ja regulāri saņemat šādu preču, Jūs varat rakstīt pilnvara un atļaut deklarētājam pastāvīgu procedūru, kas bez jūsu līdzdalības.
 
Izmantot vienkāršo pasta, kur ir daudz ērtāki, it īpaši, ja zemes gabalu freeshipping, bet kurjerpasta pakalpojumu pie daudz ātrāk. Veikt atlasi no visiem tas ir neiespējami, kāds, piemēram.
 

Daži padomi

1. Nepērk visu nepieciešamo preču nekavējoties, Ja jūs neesat spehu, padarīt savus pasūtījumus pēc laika intervāliem 2-3 diena, tas nebūtu bijis vienu lielu zemes gabalu. It īpaši, ja piegāde ir bezmaksas, niecīgā sainītī bieži notiek bez muitošanas.
 
2. Ja jums ir zemes gabala lielumu un Kurpju kasti sver zem 2 kg, Nav nepieciešams lūgt atzīt to kā ķīniešu 2 dolārs. Nav precīzi seko. Lūgt atzīt kā 25 евро, ну заплатите на почте 5 евро, Šo pašu nieki.
 
3. Ja jums ir mīļākais feikovyh lietas vai atdarinājumus, Get gatavs, Pastāv iespēja, ka jums nebūs iegūt zemes gabala, vienkārši var konfiscēt preces. Saskaņā ar esošajiem normatīvajiem aktiem kopijas zīmoli tiks konfiscēti. Tādēļ nav nepieciešams rakstīt uz pieņēmumu par iPhone 6 par 100 USD – lūgt Ķīnas ļaut norādīt Ķīnas firmas (piemēram, LIDOT). Tas pats ar drēbēm, Nav nepieciešams rakstīt ADIDAS un iestatīt vērtību 2 dolārs.
 
4. Ja jūs vēlaties pasūtīt vairākas lielus zemes gabalus ar dažādu kategoriju preču, mēģināt izveidot pasūtījumus, tāpēc, ka uz vienu zemes gabalu bija mazāk kā iespējamo preču kategorijām, Tātad jums ietaupīt uz deklarācijas.
 
5. Ar Ķīnas gandrīz viss var sakārtot, it īpaši tirgos (aliexpress, dhgate, Taobao), justies brīvi tērzēt ar kreditoriem pirms pirkšanas, izmantot tiešsaistes tērzēšanā par šiem resursiem. Varam vienoties par kaut ko, piemēram, nopirku lielo elektronisko lietu un jautāja pārdevējam izjaukt trīs gabalos un nosūtīt atsevišķi, viņš faktiski, un man ir trīs maziem posyločki.
 
Triku šajā gadījumā daudzi, viss nav rakstīt, daudz, un jūs nevarat rakstīt vairāku iemeslu dēļ. Es ceru, ka šī informācija būs noderīga, lai kāds. Veiksmīgu iepirkšanos!
 

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 9.2/10 (Balsis: 21)
Viedokli: 85701
ATSAUKSMES: 139 RAKSTIET ATSAUKSMES
 1. Ceru, ka пишет:
  Kopsavilkums 55555
  Informācijas kvalitāte 55555
  Uztvere 55555
  Lietošanas 55555

  Ja es gribu pasūtīt produktu no Ķīnas vērts 600 Eiro, cik daudz par būs jāmaksā par no tirpšanu?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ЕЛЕНА пишет:

  labdien. Jums ir jānosūta sūtījums uz Latviju,detalizētas izmaksas 10 000 USD, vai persona Latvijā maksās nodokli, saņemot paku?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Ja sūtījums ir no Krievijas, tad tas būs.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Vitalik Vitalik пишет:

  labdien
  Es gribu pasūtīt aliexpress preces 40 uz Latviju.
  Spasbo Spasbo.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Nav muitošanas no Čehijas Republikas

   palīdzēja pārskats: Thumb up 2 Thumb down 0

 4. Dima пишет:

  labdien. Latvijā ir iegādāts produkts, Piem., tālrunis. Mums ir jānosūta uz Ukrainu, lai uzlabotu preces. Jautājums ir, kad es esmu gonna get it back., vai muita prasīs maksāt zināmu nodokli par precēm ? Es tiešām sūtu savu telefonu., samaksājot Ukrainai summu par pakalpojumu. Kā būt un kā rīkoties labāk ?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Tālruņa sūtīšana bez piederumiem, Tikai tālrunis, ideālā gadījumā būtu jāievieto izvēle un garantijas karte pirkumam un jāļaujiet tai likt, kad tālrunis tiks nosūtīts atpakaļ. Tātad muitā jūs varat pierādīt, ka preces ir nopirktas Latvijā un attiecīgi visi nodokļi par to jau ir samaksāti.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 2 Thumb down 0

1 3 4 5
PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Kopsavilkums
Informācijas kvalitāte
Uztvere
Lietošanas
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstuiCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu