TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

Muitošanas zemes gabalu īpatnības

atsauksmes: 130 01.12.2015 |Katalogs: Noderīga informācija

Ja jūs bieži pērk preces ārzemēs trešās valstīs, piemēram, ASV vai Ķīnā, agrāk vai vēlāk, bet būs jāsaskaras ar procedūru muitošanas zemes gabalu. Diemžēl mēs nevaram bez ierobežojuma iegādāties visu pa labi vai pa kreisi, ir kopīgi ar valsts. Daudziem tas atgrūž un cilvēki izvēlas vietējos piegādātājus. Bet, ja izrādās, ka daudzi skaitot preces ārzemēs tik daudz lētāk, nekā mums, šo cenu starpību kompensē visu nodokļu samaksu, un jūs joprojām paliek melnā krāsā. Šajā rakstā let's to apskatīt visu zemes gabalu līdzekļiem un ieteikumus muitošanas. Visiem sūtījumiem, kas ievesti no trešām valstīm Latvija ir pakļautas muitas kontrolei, Atkarībā no zemes gabala vērtība ir aprēķinātais pievienotās vērtības nodoklis un muitas nodoklis.

Ja sūtījuma vērtība ir mazāka par 22 nav nepieciešams maksāt nodokļus eiro, no 22 līdz 150 eiro ir uzlādēts tikai PVN (pievienotās vērtības nodoklis), pāri 150 eiro, kas jāmaksā PVN un muitas. Apsvērt un salīdzināt, izmantojot divi varianti, kuri paku piegādes muitas formalit, vienkāršā pasta mūsu gadījumā Latvijas Pasts un kurjerpasta pakalpojumus TNT, DHL, UPS, FedEx.
 


Portālā ir jauns pieteikums muitošanas izmaksu aprēķināšanai.
 
KALKULATORA MUITAS

 

Latvijas Pasts pasta

Visiem sūtījumiem, kas ievesti Latvija iedalās rindkopas kārtot Latvijas Pasts lidostā. Tur ir zemes gabala muitas kontrole un tālāk atkarībā no zemes gabala ir trīs iespējas par turpmāko attīstību:
 
1. Zemes gabals nav radījušas muitas gripes, deklarētā vērtība ir mazāka 22 Eiro, zemes gabals tiek nosūtīta uz norādīto pasta nodaļu, Ja jūs vienkārši iegūt, uzrādot dokumentus.
 
2. Nosūtot deklarēto vairāk vērta 22 евро, bet saturs nav apmierinoša birojs, sūtījuma izmaksas nebija šaubu. Šajā gadījumā saskaņā ar noteikumiem par muitas nodokļa summa tiek aprēķināta (Ja zemes gabals ir dārgāks 150 евро) un/vai PVN. Zemes gabals tiek nosūtīta uz norādīto pasta nodaļu, vai jūs novērojat, nāk uz pieņēmumu un nodokļu summu,, kas tiks prasīts samaksāt. Jums būEiroiešams to post Office, vietnē ir maksāt visus nodokļus un pacelt. Atgādinām, ka, tik ilgi, kamēr nodokļus nemaksā zemes gabalam nav sniegt. jā, starp citu, indivīdiem ir atbrīvoti no visiem muitas nodokļiem, un juridiskajām personām ir jāierodas personīgi muitas iestādē muitas deklarāciju apkopošanas.
 
3. Saskaņā ar muitas kontroles rezultāti vai saskaņā ar pievienoto dokumentu nevar skaitīt muitas nodokļus, vai zemes gabala radīja aizdomas par muitas, vai pavaddokumentos nav izmaksas, vai viņa skaidri novērtēt par zemu. Šajos gadījumos muitas iestādes tiesības pieprasīt papildu dokumentus. Nosūtot paši iet pie pasta nodaļas. Dokumenti jums jāiesniedz tuvākajā muitas iestādē, no Rīgas un Rīgas rajona iedzīvotāji var nosūtīt dokumentus uz e-pasta adresi, izmantojot formu MKP.0240.pamatojoties uz saņemtajiem dokumentiem, no jums pasts@vid.gov.lv aprēķināt muitas nodokļu un nākamo rindkopu 2 pēc nodokļiem, jūs varat uzņemt jūsu paku.
 
Kādi dokumenti būtu jāsniedz par pieprasījumu muitas? Jūsu uzdevums ir pierādīt, ka premisa un cik par to maksā, jums būs nepieciešams:
- maksājuma kopiju, dodieties uz interneta bankas un lejupielādēt kopiju maksājumu, Varat drukāt screenshot vēstuli PayPal maksājumu. Galvenā lieta, kas bija saskatāma virs kādas un cik daudz.
- secību, kādā interneta veikalā screenshot, Piesakieties savā personiskajā kontā, interneta veikalā un lejupielādēt vai izdrukāt jūsu pasūtījumu, ka gribētu redzēt skaits, cenu un preču veidam, tikpat labi kā pasūtījuma izmaksas. Ja nav iespējams to izdarīt, veikt pilnīgu sarakstu ar produktu sūtījuma. Es nedomāju, iesakām šeit ûlit′. Es nezinu, cik daudz ir kompetenta muitas, bet ļoti bieži zemes gabala atvērt bez jūsu atļaujas (var atļaut un nav), Nav izslēgts, ka, kad jūs lūdzat dokumenti, priekšnoteikums bija iepriekš atver un pārbauda.
 

Kurjeru pakalpojumi

Tagad apsvērt kurjerpasta pakalpojumu, Šeit ir daudz grūtāk. Ja vērtība ir mazāka par 22 Eiro, viss vienkārši, kurjers dos jums viņas adresi, taču kurjeru preces parasti kur dārgāka, ņemot vērā augstās izmaksas par piegādi kurjerpasta pakalpojumu izmaksas. Nosūtot nodod muitas un noliktavu kurjeru nosūta. Ko tas jums ir nepieciešams, lai iegūtu (tas pats attiecībā uz fiziskām un juridiskām personām) iet cauri muitošanas procedūra. Fiziskā persona, kas sevi jāiesniedz muitas izveidi un mutiski deklarēt sūtījumu saturu, nodrošināt nepieciešamos dokumentus (Pase, maksājuma kopiju, sūtījuma saturs). Pamatojoties uz dokumentiem, izmaksā summu muitas nodoklis un PVN un pēc tam, kad maksājumu caur banku varēs paņemt līdz gabalu kurjerpastu vai nogaidīt un pakalpojumu sniedz jums uz adresi. Otrais variants par fiziskām un juridiskām personām, muitas brokera darbā, vai deklarētājs ar kurjerpastu, kur tiek piegādāts jūsu paku, Viņš dos rakstisku deklarāciju (Viņa maksāja) un palīdzēt nodot muitošanas procedūra. Ja regulāri saņemat šādu preču, Jūs varat rakstīt pilnvara un atļaut deklarētājam pastāvīgu procedūru, kas bez jūsu līdzdalības.
 
Izmantot vienkāršo pasta, kur ir daudz ērtāki, it īpaši, ja zemes gabalu freeshipping, bet kurjerpasta pakalpojumu pie daudz ātrāk. Veikt atlasi no visiem tas ir neiespējami, kāds, piemēram.
 

Daži padomi

1. Nepērk visu nepieciešamo preču nekavējoties, Ja jūs neesat spehu, padarīt savus pasūtījumus pēc laika intervāliem 2-3 diena, tas nebūtu bijis vienu lielu zemes gabalu. It īpaši, ja piegāde ir bezmaksas, niecīgā sainītī bieži notiek bez muitošanas.
 
2. Ja jums ir zemes gabala lielumu un Kurpju kasti sver zem 2 kg, Nav nepieciešams lūgt atzīt to kā ķīniešu 2 dolārs. Nav precīzi seko. Lūgt atzīt kā 25 евро, ну заплатите на почте 5 евро, Šo pašu nieki.
 
3. Ja jums ir mīļākais feikovyh lietas vai atdarinājumus, Get gatavs, Pastāv iespēja, ka jums nebūs iegūt zemes gabala, vienkārši var konfiscēt preces. Saskaņā ar esošajiem normatīvajiem aktiem kopijas zīmoli tiks konfiscēti. Tādēļ nav nepieciešams rakstīt uz pieņēmumu par iPhone 6 par 100 USD – lūgt Ķīnas ļaut norādīt Ķīnas firmas (piemēram, LIDOT). Tas pats ar drēbēm, Nav nepieciešams rakstīt ADIDAS un iestatīt vērtību 2 dolārs.
 
4. Ja jūs vēlaties pasūtīt vairākas lielus zemes gabalus ar dažādu kategoriju preču, mēģināt izveidot pasūtījumus, tāpēc, ka uz vienu zemes gabalu bija mazāk kā iespējamo preču kategorijām, Tātad jums ietaupīt uz deklarācijas.
 
5. Ar Ķīnas gandrīz viss var sakārtot, it īpaši tirgos (aliexpress, dhgate, Taobao), justies brīvi tērzēt ar kreditoriem pirms pirkšanas, izmantot tiešsaistes tērzēšanā par šiem resursiem. Varam vienoties par kaut ko, piemēram, nopirku lielo elektronisko lietu un jautāja pārdevējam izjaukt trīs gabalos un nosūtīt atsevišķi, viņš faktiski, un man ir trīs maziem posyločki.
 
Triku šajā gadījumā daudzi, viss nav rakstīt, daudz, un jūs nevarat rakstīt vairāku iemeslu dēļ. Es ceru, ka šī informācija būs noderīga, lai kāds. Veiksmīgu iepirkšanos!
 

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 9.2/10 (Balsis: 20)
Muitošanas zemes gabalu īpatnības, 9.2 ārā no 10 pamatojoties uz 20 reitingi
Viedokli: 69744
ATSAUKSMES: 130 RAKSTIET ATSAUKSMES
 1. Hesse пишет:

  Pateikt, Pvn ir jāmaksā pvn (PVN PVN) produkti, pasūtīts Turcijā uz Latviju par vairāk nekā 22 Eiro? Ciktāl es esmu par, Turcija ir daļa no brīvās tirdzniecības zonas ar ES. bet, Varbūt, Kādam ir pieredze?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ЕЛЕНА пишет:

  labdien, Es saņēmu paketi no tiem. 2 Katrs no tiem ir 23kg (Tur ir smaržvielas) bet tas viss ir nosūtīts uz mani kā dāvanu, I didn ' t nopirkt neko.. Sūtījums tiks atgriezts? viņa ir aizturēta muitā., ir daži konfiskācijas veidi, viņi gaida pārstāvja un no juridiskas personas vēstuli.. tas ir tāpat kā izskaidrot?Bet viņi teica, ka viņi gribētu dot to ikvienam., izņemot šīs pozīcijas, tas ir par konfiscēto. Kas notiks??

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Ir grūti pateikt, ko un kā tas būs, tas viss ir pēc saviem ieskatiem muitas. Ja ir kādas aizdomas,, viņiem ir tiesības konfiscēt dažas pozīcijas.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Natālija пишет:

  labdien! EMS radinieki nosūtīja paku no Krievijas ar jauniem apaviem pa pastu. Tas ir rakstīts uz iepakojuma, kāda dāvana, Nav norādīta cena. Muitošana atlikta līdz precizējumam. Kā to izdarīt, dot paku? ????

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Ja ir viena vai 2 pāru kurpes, Jums ir jāpierāda, ka sūtījums nav komerciāls. Mēģināt apstiprināt attiecības ar sūtījumu nosūtīts. Ļaujiet viņiem nosūtīt jums skenēšanas pārbaude kurpes, tai vajadzētu izmaksāt mazāk 45 Eiro (Ja vairāk jāmaksā nodoklis). Ja zemes gabalā ir vairāk apavu, paku atzīst par komerciālu, un tai būs jāmaksā visi nodokļi..

   palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 0

  • Natālija пишет:

   Ir divi pāri ar kopējo vērtību 250, cik daudz jums būs jāmaksā, tad? Un vai ir reāli norādīt uz zemu, vai viņi pārbauda dažas aptuvenās izmaksas? paldies!

   palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Ja 250 Eiro izmaksas, nodokļi prasīs apmēram 60 Eiro. Ja tas ir kurpes pazīstami zīmoli, iespējams, būs jāmaksā, Ja nav saprotams ražošana, Un, ja nav etiķešu, Tas viss var būt labi. Mēģiniet sazināties ar muitas, Nesaki neko uz vērtības kontu, nodrošināt viņus ar pierādījumu par radniecību ar paku, kas viņiem nosūtīja.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Andrejs пишет:

  Es gribu zināt, ko es darīšu. Es vēlos pasūtīt robotu putekļsūcēju ar atlaidi 11.11 par 160 eiro, bet nekādā veidā nevēlas maksāt nodokļus. Es varu lūgt pārdevējam rakstīt, ka putekļsūcējs ir tā vērts. 40 euro un norādīt, ka tā ir dāvana. Bet, ja tiek lūgts nosūtīt kvīti no bankas, bet es būšu pasūtīšana visi kopā ne tikai šo robotu putekļsūcēju, summa iznāks kaut kur 260 Eiro. Tie būs atrunāšanās vai garām.?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Tas, iespējams, nedarbosies, ka veidā.. Pārējās preces ir labāk veikt atsevišķu pasūtījumu, un kas būtu bijis nosūtīts būtu atsevišķs zemes gabals. Putekļsūcējam ir liels iepakojums, tas varētu radīt aizdomas. Word “dāvana”, mums nav jāņem vērā visos, drīzāk pat norāda uz to, ka, tas nav viss tīrs.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Igors пишет:
  Kopsavilkums 44444
  Informācijas kvalitāte 55555
  Uztvere 55555
  Lietošanas 55555

  KURJERA PAKALPOJUMI
  personai ir jāziņo muitas iestādei un mutiski jāpaziņo sūtījuma saturs
  ….. un, ja indivīds ir spiests reģistrēties uz vietas un aizpildīt rakstisku? Un jums ir jāiet. 100 Km.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • Igors пишет:

   Labāk nav pasūtīt, izmantojot kurjera pakalpojumu, ātri, labi, bet dārgi un nervokas daudz
   Preču piegāde ir gandrīz divreiz dārgāka. Nodokli valstij par preču izmaksām un piegādes izmaksām, un, ja jūs nezināt, kā notīrīt vairāk 30 Eiro.
   Tā bija pirmā reize, kad kurjeru dienests nosūtīja mani. Es nevēlos to darīt vairs.. Nopirka, , Jo tā ir laba prece, cits pakalpojums nesūta. Nosūtīts, bet lielie izmēri un cik maz cilvēkiem ir nepieciešams.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Igors пишет:

  Man nav jādara muita. 80 Eiro kuģniecība 60 Mājas. Un lika nodzēst paku un samaksāt nodokli par.
  Uz manu pieprasījumu nosūtīt bankas konta numuru, tāpēc es samaksājis nodoklis tika noraidīts. Elektronikas rakstīts, ja es nevaru un nevēlas, lai nodzēstu sevi, Tad par 30 eiro tie palīdzēs. Labi izgudrots??? Easy Money viņi nopelnīt. Uguns savu boss no viņa darbu?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • Laurentna Laurentna пишет:

   Tas viss tiek darīts tīšām., , lai liktu saviem brokeriem nopelnīt. Nauda no zila gaisa. Tāpēc viņi atrunāsies..

   palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Valērijs пишет:
  Kopsavilkums 55555
  Informācijas kvalitāte 55555
  Uztvere 55555
  Lietošanas 55555

  Pārbaudiet, vai tie ir platjozhku ar bankas vadītāju (Muitas) kā? Es, piemēram, ar izmaiņu programmas nepieciešamības mani skaitļi, kas būtu sakrīt ar summu, kas ir norādīts uz pieņēmumu…

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Skenēšana ir maz ticams, ka, bet var atvērt paku un, ja tur būs daudzas reizes dārgāku materiālu precēm, Tas būs kāds klaidonis, Es domāju, ka tieši bankā censties panākt reālu pārsūtīšanas apjomu, kas var. Mums ir jādomā simts reizes vērts to darīt.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Lana пишет:
  Kopsavilkums 55555
  Informācijas kvalitāte 44444
  Uztvere 44444
  Lietošanas 44444

  labs.
  Varētu jums pievienot vairāk informācijas kā samaksāt muitas nodokļus, nevis caur Latvijas Pasts.
  Jo šis dienests elektroniski patīk tur.
  Nevēlas maksāt katru reizi uz pasta papildu komisijām.

  paldies

  palīdzēja pārskats: Thumb up 4 Thumb down 0

 9. Antons пишет:
  Kopsavilkums 55555
  Informācijas kvalitāte 55555
  Uztvere 55555
  Lietošanas 55555

  Paldies par informāciju, kas!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Antons пишет:

  labdien.

  Pasūtīt no Ķīnas barošanas avots par summu, kas 100 Eiro. Ķīniešu norādīts rēķinā 40 Eiro, kā arī piegādes. Es jums nejautāju viņam par to. At muitas rēķina kopiju un gaida rēķinus bankā. Ko darīt šādā situācijā ? Maksājuma summa nav tāda pati kā summa, kas norādīta rēķinā, jo.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Nekas briesmīgs, rēķinu jums nav relācijas, var sodīt Ķīnas ja atradīs, Tur ir maz, ka viņš var ponapisyvat. Jums ir nepieciešams maksājuma kopiju, un arī pieņemt screenshot preču cenu (Ja tā ir pirkta webshop). Tas būs pilnīgi pietiek, bet jums būs jāmaksā nodokļi par maksājuma summu, Ķīnas invois vērā jau nevar veikt.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 3 Thumb down 0

 11. Jamshidbek пишет:
  Kopsavilkums 44444
  Informācijas kvalitāte 55555
  Uztvere 44444
  Lietošanas 55555

  labdien, Ja pasūtāt preces piegādes pakalpojumam DHL un cena būs vairāk nekā 22 eiro ir jāmaksā nodoklis?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Dikti пишет:
  Kopsavilkums 55555
  Informācijas kvalitāte 55555
  Uztvere 55555
  Lietošanas 55555

  Ļoti noderīgi un informatīvi-izglītots vietnes. Rada, Es tevi atradu. Paldies visiem, kuri nodarbojas ar principiem pilsoņi!)

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Jura пишет:

  Ja pasylka sver 30 kg cena 850 eiro, kas jāmaksā nodokļu skolka, ar Ķīnu

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Aleksandrs пишет:

  labdien!
  Es gribēju jautāt, kā jūs zināt 29 Marts 2019 Atstājot ES Apvienotā Karaliste, Taču muitas Savienībā ir tāds kā uz laiku paliks, vai mums būs jāmaksā nodoklis no nākamo gadu vai līdz Nr?

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin пишет:

   Acīmredzot būs jāmaksā nodoklis, tiklīdz Apvienotajā Karalistē tiek atbrīvots no muitas Savienības.

   palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

1 2 3 4
PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Kopsavilkums
Informācijas kvalitāte
Uztvere
Lietošanas
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu