TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

Portāla noteikumi

KATALOGI

Viesotām vietnēm. Vietas ir izvietoti tikai vienu katalogu, kas visprecīzāk atbilst vietnes tēmu. Sākotnēji, vietām tiek kārtoti pēc datuma, jaunā gada sākumā. Lietotāju tīmekļa vietnēm var kārtot pēc datuma, Nepabeigti raksti par, novērtējums un atsauksmes skaits. Visās vietnēs parādīt datumu un nosaukumu katalogs.
 
Pievienojot vietnes. Mēs esam nepārtraukti veikt jaunas vietas. Pievienot pilnīgi brīvu un neprasa nekādu atbildi (Izņēmums, kredītkaršu sabiedrībām). Izejošo saites uz vietnēm, kas norādīts ar tagu rel =”nofollow”. Tomēr, ja jūs publicējat par mūsu mājas lapu, ka esat pievienojis pogas, Tas dod vairākas priekšrocības. Vietnes, kas būs vieta mūsu pogas iegūt tieši un skaidri saiti uz jūsu resurss bez taga rel =”nofollow”. Vairāk par šo sadaļu “Mūsu poga“. Ja jūs nevarat atrast mūsu kataloga vietā, kas jums zināms par, Lūdzu, parādiet mums savu. Ar speciālu veidlapu palīdzību, varat nosūtīt pieprasījumu, lai pievienotu vietnes direktorijā. Vietā tiks pievienotas laikā 1-2 biznesa dienas kārtībā. Visi papildinājumi tiek veikti portāla administratoru. Lai pievienotu vietu mūsu veidnes, visa informācija tiek pārbaudīta administrators. Kad administrators pievieno jūsu vietnes direktorijā, tiks izvadīts paziņojums pa pastu. Katalogi tiek saskaitītas tikai vietās, kas atbilst mūsu kritērijiem. Pieprasījumus, lai pievienotu vietnes neatbilst mūsu kritērijiem mēs ignorēt. Uzziniet vairāk par kritērijiem un pieprasījuma veidlapā sadaļā “Pievienot vietnes direktorija“.
 
Mainiet informāciju par vietņu direktorijā. Ja notikušas izmaiņas jūsu vietā, mainīt logotipa vai svarīgu informāciju, Lūdzu, paziņojiet par to mums, nosūtot pieprasījumu “Pievienot vietnes direktorija“, noteikti pierakstiet to, kas ir mainījies. Pēc pārbaudes, administrators būs pareizs jūsu vietnes direktorija apraksts.
 
Karantīnas vietas. Apmēram reizi mēnesī vietnēs pārbaudītas visas pievienotās. Ja izrādās, ka vietā, pārbaudot nedarbojas vai vietas maina virzienu (piemēram, bija iepriekš tiešsaistes veikals, pēc tam kļuva par blog), saite uz vietni ir bloķēta, vietā tiek pārvietots uz karantīnas. Tas var parādīties meklēšanas rezultātos vai meklēt pēc etiķetes, bet no attiecīgās tēmas direktorijā tiek dzēsts. Ja jūsu vietnē ir karantīnā, bet viņš ir darbi, Lūdzu, dodiet mums zināt par info@icat.lv, un mēs vedīsim bloķēšanas. Karantīnas vietas arī pārbauda un, ja izrādās, ka vietā ir nopelnījis, Mēs noma bloķēšanas. Pēc noteikta laika, nozvejotas karantīnas vietas var izņemt no portāla.
 

 

KOMENTĀRUS UN ATSAUKSMES

Pievienot komentārus un atsauksmes. Atstājiet atsauksmes un komentārus portālā var jebkurš apmeklētājs bez reģistrācijas, vienkārši ievadiet vārdu un e-pasta adresi, izmantojot formu. Visi komentāri tiek publicēti uzreiz, kad tie nesatur visas saites un pārejas. Komentārus, kas satur saites tiek publicēti tikai pēc apstiprināšanas.
 
Recenzijas komentārus un atsauksmes. Administrācija patur tiesības labot vai dzēst komentārus, nav derīgs, nav cenzūra pamati, apvainojumus citiem portāla lietotājiem, surogātpasts utt.. Ļauno surogātpasta pieteikties portālā var bloķēt.
 

 

VĒRTĒJUMI

Kopējais vērtējums. Kopējā parāda, kā katalogā, un lappusē ar detalizētu informāciju par uzņēmumu. Balss var atstāt jebkuru apmeklētāju, bez reģistrācijas. Jūs varat balsot tikai vienu reizi par konkrētā uzņēmuma katalogā. Īpaši aizliegta nodarbošanās jomās reitings konkurējošiem uzņēmumiem paaugstināt jūsu uzņēmuma reitings, šādi centieni nav pieļaujama, uz augšu, lai bloķēt IP adreses.
 
Reitingu atsauksmes. Reitings atsauksmes var uzskatīt tikai par lapu, kas satur detalizētu informāciju par uzņēmumu. Katrs apmeklētājs atstāj komentāru, vai pārskats ir tiesīgs izvērtēt sabiedrības uz noteiktu kritēriju skaitu. Visi vērtējumi no visas atsauksmes tika summētas augšu un kļūst atsauksmes reitingu.
 
Reitings tīklos. Rāda skaitu patīk un atkārtoti amatu sociālo tīklu.
 

 

NODERĪGAS REKLĀMGUVUMI

Informāciju par portāla un kontaktpersonu pārvaldību šeit.
Informāciju par reklāmas un vietnes reklāmas iespējas katalogā šeit.
Mūsu sīkfailu politiku-kā iCat.lv izmanto sīkfailus šeit.
Informāciju par mūsu pogu šeit.
Karantīnas teritoriju sarakstu šeit.
Jautājumi un atbildes šeit.
Pilna lapas karte šeit.
Pieprasījumus, lai pievienotu vietnes direktoriju šeit.
Mūsu partneru saraksts šeit.
 

 

SIMBOLS IKONAS

Ārvalstu interneta veikals piegādā produktus, Latvija. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas ārzemju interneta veikalos katalogu ar Latvija preču piegādēm.

Tiešsaistes veikalu, kas piedāvā bezmaksas piegāde visā Latvijā. Pārvietojot peli pāri, Jūs varat atrast bezmaksas piegādes nosacījumi. Noklikšķinot uz ikonas atver katalogu visiem tiešsaistes iepirkšanās ar bezmaksas piegāde.

Discount online veikals, visus produktus veikalā pārdod par zemāku cenu. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas atlaides tiešsaistes iepirkšanās katalogs.

Tiešsaistes veikals atbalsta dropshipping. Kad uzklikšķinot uz ikonas atver direktoriju no visiem tiešsaistes veikali šo atbalstu dropshipping.

Latviešu interneta veikals, visā teritorijā Latvija preču piegādi veic. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas latviešu interneta veikalu katalogs ar preces tiek piegādātas visā teritorijā Latvija.

Latviešu interneta veikals ar iespēju iegādāties preces no līzinga. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas latviešu interneta veikalu katalogs, kas pārdod produktus, līzinga.

 
 
Apdrošināšanas sabiedrības tīmekļa vietnē padara Oktahloratvasinātopcdd politikas tiešsaistē. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visām apdrošināšanas sabiedrībām direktoriju ar iespēju.

Apdrošināšanas sabiedrības tīmekļa vietnē padara Online KASKO apdrošināšanas polise. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visām apdrošināšanas sabiedrībām direktoriju ar iespēju.

Vietnē ir iespēja apdrošināšanas kompānijas tiešsaistes īpašuma apdrošināšana. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visām apdrošināšanas sabiedrībām direktoriju ar iespēju.

Uz vietas ir iespēja Online apdrošināšanas sabiedrības veselības apdrošināšanas. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visām apdrošināšanas sabiedrībām direktoriju ar iespēju.

Vietnē ir iespēja apdrošināšanas kompānijas tiešsaistes ceļojumu apdrošināšana. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visām apdrošināšanas sabiedrībām direktoriju ar iespēju.

 
 
Ceļojumu aģentūras piedāvā ceļojumi ar lidmašīnu. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visu ceļojumu aģentūrām katalogs ar iespēju.

Ceļojumu aģentūras piedāvā ceļot ar autobusu. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visu ceļojumu aģentūrām katalogs ar iespēju.

Ceļojumu aģentūras piedāvā ceļojumi uz kruīza kuģa. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visu ceļojumu aģentūrām katalogs ar iespēju.

Ceļojumu aģentūra sniedz vīzu pakalpojumiem. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visu ceļojumu aģentūrām katalogs ar iespēju.

Ceļojumu aģentūra sniedz iespēju ceļot kredīta. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visu ceļojumu aģentūrām katalogs ar iespēju.

 
 
Tūrisma iespējas veikt ekskursijas uz. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas tūrisma vietu katalogu ar šādu iespēju.

Tūrisma iespējas pieejami da ˛ ādos pasākumos piedaloties apmeklētāji. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas tūrisma vietu katalogu ar šādu iespēju.

Tūrisma iespējas uz virkni pakalpojumus var saņemt bez maksas. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas tūrisma vietu katalogu ar šādu iespēju.

Teritorijā tūrisma objektam ir power point (plaukta, ēdamistaba, Café, Restorāns). Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas tūrisma vietu katalogu ar šādu iespēju.

Teritorijā tūrisma objektam ir miega režīmā (Viesu nams, Viesnīca, moteļi, dzīvokļi). Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas tūrisma vietu katalogu ar šādu iespēju.

Ir veikals teritorijas tūrisma objekts (Kiosks, telts) kur var iegādāties suvenīrus. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visas tūrisma vietu katalogu ar šādu iespēju.

 
 
Hostinga pakalpojumu sniedzējs reģistrē domēnu nosaukumus. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visiem hostinga sniedzējiem katalogs ar iespēju.

Hostinga pakalpojumu sniedzējs izpilda serveru noma. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visiem hostinga sniedzējiem katalogs ar iespēju.

Hostinga pakalpojumu sniedzējs izpilda virtuālo serveru īre. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visiem hostinga sniedzējiem katalogs ar iespēju.

Hostinga pakalpojumu sniedzējs sniedz iespēju iegādāties SSL sertifikāti. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visiem hostinga sniedzējiem katalogs ar iespēju.

Hostinga pakalpojumu sniedzējs sniedz pakalpojumus izstrādes vietās. Noklikšķinot uz ikonas, tiek atvērtas visiem hostinga sniedzējiem katalogs ar iespēju.

 
 
Web Studio nodrošina iespējas, vietnes administrēšanai. Noklikšķinot uz ikonas atver katalogu visiem WEB studijas ar šādu iespēju.

WEB Studio ir attīstīt tiešsaistes veikali. Noklikšķinot uz ikonas atver katalogu visiem WEB studijas ar šādu iespēju.

Web Studio piedāvā SEO optimizācijas pakalpojumus un reklāmas vietas. Noklikšķinot uz ikonas atver katalogu visiem WEB studijas ar šādu iespēju.

WEB Studio piedāvā programmēšanas pakalpojumus. Noklikšķinot uz ikonas atver katalogu visiem WEB studijas ar šādu iespēju.

WEB Studio izstrādā mobilo lietojumu. Noklikšķinot uz ikonas atver katalogu visiem WEB studijas ar šādu iespēju.
iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu