TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

Proffit

atsauksmes: 4 18.08.2014 |Katalogs: LV elektronika

Proffit

Valsts: Latvija
Specializācija: Mājas elektronika
Piegāde: Kurjers, Express Pasts
Maksājumu: Bankas pārskaitījums, naudā, līzings

Diapazons: Mobilie tālruņi, Tabletes, АКСЕССУАРЫ ДЛЯ ЭЛЕКТРОНИКИ, Austiņas, Bluetooth austiņas, Flash atmiņas kartes, Spēļu konsoles, Foto tehnika, Datori, Televizori

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 4.5/10 (Balsis: 11)
Proffit, 4.5 ārā no 10 pamatojoties uz 11 reitingi
Viedokli: 11783
ATSAUKSMES: 4 RAKSTIET ATSAUKSMES
 1. Dmitrijs пишет:

  Draņķīgs veikalā, kas ne tikai ne piegādās preces laikā, так еще и менеджеры будут Вас подкреплять информацией что заказ вот вот будет, хотя они сами этого не знают и не за что не отвечают! Просто ужасно! Советую не обращаться, если Вы реально желаете получить товар.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. PROFFIT PROFFIT пишет:
  Цены 11111
  Обслуживание 11111
  Сроки исполнения 11111
  Качество товаров 55555
  Доставка 11111

  Nebūšu oriģināls. Piegādes nav, solījumi pa rubli, veikals suuk….

  помог отзыв: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Andrejs пишет:
  Cenas 22222
  Apkalpošana 22222
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde 11111

  Es nekad vairs neko nepasūtīšu no šī veikala., un es nedomāju, ka citi. Pasūtīts 13 2020. gada maijs. Monitors, 14 Var maksāt internetā 100% Priekšapmaksas. Veikals solīja 12 darba dienas, lai piegādātu preces ar kurjeru uz mājām. Bērns gaidīja šo monitoru kā dzimšanas dienas dāvanu. Kad piegādes datums bija, Divas dienas pirms tam es piezvanīju pats., Jautāja, kā sokas? Teica, ka viss ir labi, būs piegāde un preces laikā. Piegādes dienā neviens mani neaicina vienoties par laiku, kad. Es pats zvanu. (Baby ir ļoti gaida monitoru, Viņa dzimšanas diena). Atbildot uz to, – NAV MONITORA, jūs gaida.? Tā rezultātā viņš atteicās, Bērnu kliedzieni. Šie “Uzņēmējiem” tikai pārlaida man naudu 2 nedēļas, lai to labā (un es, iespējams, nav vienīgais), Un viņiem nav vajadzīga šāda veida mani., kā klients. Tajā pašā dienā viņš izdeva. Un interešu labad paskatījās uz viņu mājas lapā cenu monitora. Tas jau bija augstāks pēc 15 grādiem. Kāpēc viņi mēģina par mani?, saistību izpildi par veco cenu? protams, labāk ritināt manu naudu, un pārdošana citiem jau ir dārgāka. Nauda tika atgriezta, bet es nekad priekšapmaksas kāds cits. Un es nekad neko nepirkšu šajā jaukšanas birojā.. Un es neieteiktu nevienam no paziņām..

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 1

 4. Kristīne пишет:
  Cenas Nav novērtēta
  Apkalpošana Nav novērtēta
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte Nav novērtēta
  Piegāde 11111

  labdien! Vai tālruņa pasūtījumu tiešsaistes veikals Proffit.lv. LV , vietā, kas parādīta,kas atrodas 10 minūtes, operators sazināsies ar. Pagāja vesela diena! Neviens sauc! Nākamajā dienā es uzrakstīju tos e-pasta, Viņi teica, minētais rīkojums nebija . Aizpildītu paziņojumu vēlreiz, cauri laikiem 2-3 iezvanījās. Tālrunis, kas es gribēju krāsu nebija ( Lai gan vietā norādīja, ka visas krāsas pieejams ), labi, vienošanās ar citu krāsu. Tālāk, jums tiek prasīts uzskaitīt tos 5-7 par depozītu €, Es pieņemt šo produktu.
  Vietā, kas parādīta, ka preces tiks izvietotas 24 stundas. Nedēļa ir pagājis! Teica, ka tālrunis būs pirmdiena pēc 16.00. Saņēmu zvanu vakarā, teica, kas vēl telefons otrdienas rītā atvest. Zvanu atpakaļ uz otrdienas rītā un ziņoja, kas dos pēcpusdienā!
  Zināja, ka, vai citā interneta veikals!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 7 Thumb down 0

PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Cenas
Apkalpošana
Termiņi
Preču kvalitāte
Piegāde
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu