TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

TehnoLand

atsauksmes: 8 21.12.2012 |Katalogs: LV elektronika

TehnoLand

Valsts: Latvija
Specializācija: Elektronika
Piegāde: Kurjers
Maksājumu: Naudā, Bankas pārskaitījums, līzings, Vīzas, MasterCard, Maestro, A.E.

Diapazons: Mobilie tālruņi, APPLE produkcijas, Portatīvie datori, Tabletes, Datori, Datoru komponentes, Tīkla iekārtas, Serveriem, Programmatūra, Printeriem, Perifērijas ierīces, Multivides, Monitori, Televizori, Foto, video, Sadzīves tehnika

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 6.2/10 (Balsis: 19)
TehnoLand, 6.2 ārā no 10 pamatojoties uz 19 reitingi
Viedokli: 40636
ATSAUKSMES: 8 RAKSTIET ATSAUKSMES
 1. Roman пишет:
  Cenas Nav novērtēta
  Apkalpošana Nav novērtēta
  Termiņi Nav novērtēta
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde Nav novērtēta

  Es neesmu apmierināts ar šo iepirkumu, manu tabletes nav ieinteresēts, lai garantijas remonts, viņi saka, ka garantijas nevar noteikt, tikai 55 Eiro, Lai gan man nav no garantijas, Nevar saprast, kas ir.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tatjana пишет:
  Cenas 44444
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 22222
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde Nav novērtēta

  Vairākkārt nopirka šo cehu. Principā,, tiklīdz tehnoloģija, kas bija, nopircis no tiem. Un pēdējā laikā nopircis dzimšanas bērns tablete. Un caur 1 – 2 mēneši, tas pārtrauca darbu. Diemžēl neizdevās tūlīt garantija ietver. Izrādījās, ka deva tikai caur 7 mēnešus no iegādes datuma! Mēs saņēma zvanu mēnesi vēlāk, un tika teikts, ka remonts tablet, viņi nevar (kas, principā, kā minēts problēmas), Apmainīties ar planšetdatora reizē viņi arī nevar, jo tie nav (atkal Nr mūsu vaina un problēmu) un šajā sakarā tās ņemt naudu no mums naudu par tehnoloģiju izmantošanu un atlikumu var atdot vai es varētu veikt ar to citas! Meiteni es runāju paaugstināt balsi par mani, ja man bija, ka tas būtu. Un saruna beidzās principā tiem, ka neviens mūsu problēmas, nemaz negribi neņem. Pēc tam, kad šādu sarunu un pakalpojumu ņemt kaut ko viņi vēlas. Jauna tablete stāsies citā veikalā. Un visas citas lietas nākotnē. Tur nav kails!

  palīdzēja pārskats: Thumb up 0 Thumb down 2

 3. Tina пишет:
  Cenas 11111
  Apkalpošana 11111
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte 11111
  Piegāde 11111

  Ne REC ommendations preces, kas pieņemts saskaņā ar garantiju. Pēc tam, kad ir pietiekami daudz laika, Zvanot, lai iegūtu informāciju par produktu, viena atbilde viņš kurjeru. Kurjeru, mūsu gadījumā iet jau 1.5 mēneša. Noteiktu laulības šķiršana. Veikt pirkumus jebkur, tikai ne šajā noliktavā.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 3 Thumb down 0

 4. Paul пишет:
  Cenas Nav novērtēta
  Apkalpošana Nav novērtēta
  Termiņi 11111
  Preču kvalitāte Nav novērtēta
  Piegāde 11111

  Tas bija svarīgi, ka preces nāca laikā, izmantojot pakomat. Ko sauc par, Es apsolīju, ka produkts būs cauri 3 diena. Caur 3 tajā dienā es zvanu, un izrādās, tās ir manas preces pasūtītas no kaut kurienes un tā būs vēl viena nedēļa. Es negribēju nopirkt un pieprasīja kompensāciju, pat naudu devās 2 nedēļa

  palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 0

 5. Tehnoland пишет:
  Цены 33333
  Обслуживание 11111
  Сроки исполнения 11111
  Качество товаров 33333
  Доставка 44444

  Nopirku monitoru LG 224V gadu tas atkalpoja un parādījās defekts. Monitoru nodevu, pieprasīju visas dokumentu kopijas un uzrakstīju pieprasījumu par monitora maiņu uz jaunu. darbinieki no sākuma bij laipni bet uz beigām neviens jau negribēja ar mani pat runāt. pēc nedēļas saņēmu atbildi uz pieprasījumu ka monitors tiks nomainīts uz jaunu tiklīdz ražotājs piegādās viņiem preci, ar mani uzreiz sazināsies. (Sapriecājos) pagāja 3 nedēļas un par monitoru ne ziņas ne miņas. nolēmu pazvanīt uz veikalu un noskaidrot kāpēc tik ilgi… zvanīju reizes 8 un neviens neatbildēja, nu laikam ļoti ”aizņemti” tur darbinieki… nākošajā dienā sazvanīju un man pateica ka firmai tika nomainīts nosaukums no SIA ”Veiksme un K” uz SIA “Elektronika-D” un mēs neko nezinām par jūsu monitoru (atbildēja cilvēks kas man stāstīja ka monitors tiks nomainīts un viss būs kārtībā) Lūk tāda godīga firma… Nevienam neiesaku pirkt preces veikalu tīklā TEHNOLAND ja negribat problēmas ar garantiju…

  помог отзыв: Thumb up 2 Thumb down 0

 6. Marchelo пишет:
  Cenas 44444
  Apkalpošana 22222
  Termiņi 44444
  Preču kvalitāte 44444
  Piegāde 44444

  Kā tehnolènd, Jūs varat sajust, iegādājoties, patiesība ir ļoti pārskaities ne personāla kompetence

  palīdzēja pārskats: Thumb up 3 Thumb down 0

 7. movini пишет:

  Garš preču piegāde. Pasūtītās preces 18 Jūnijs, teica būs piegādāt tikai ar jūlijā bija jāpamet.. Otrajā: nedēļas laikā preču cenu (PHILIPS QG3371/16) mainīt dažas reizes. viņš vispirms izmaksu 42 Ar coppers Ls, pēc tam 38.70 Ls,перед самым лиго опять 42 Ls. Tagad 38.70 Ls. Es nezinu, kas viņu vietā taksometri, ar manu pilnīgu kretīns.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 4 Thumb down 1

 8. Deniss пишет:
  Cenas 44444
  Apkalpošana 44444
  Termiņi 44444
  Preču kvalitāte 44444
  Piegāde 44444

  ХОРОШИЙ МАГАЗИН, Es neatceros, ka es tikai nepirka šeit. Nopirka TV atnesa mājās, Viņš strādāja vairākas stundas un svītru uz ekrāna, mainīts bez problēmām. Īpaši patīkami, kad patiešām patīk dažāda veida pārdošana un cena.

  palīdzēja pārskats: Thumb up 1 Thumb down 2

PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Cenas
Apkalpošana
Termiņi
Preču kvalitāte
Piegāde
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu