TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

Tracker lai izsekot sūtījumu

atsauksmes: 0 30.12.2015 |Katalogs: Noderīgas programmas

Kas nebūtu nervozi gaidot sūtījumu, kas nosūtīts no Ķīnas, kas joprojām ir daudz naudas tika iztērēti Ķīnas interneta veikalā, Būtu labi zināt, kur jūsu sūtījums ir un kad beidzot izpaužas jums. Šis kurss palīdzēs jums izsekot paku trackers. turklāt, inspektoram var būt diezgan noderīgi, ja, piemēram, zemes gabala aizgāja nepareizā virzienā, kļūdaini nepareizu adresi. Ja jūs novērojat šo problēmu agrīnā stadijā, Jūs varat sazināties ar pārdevēju un iesniegt prasību, Var kompensēt vai nosūtīt vienumu vēlreiz. Pretējā gadījumā tu būsi neveden′e gari mēneši. Tāpēc, ka var būt ļoti noderīgs tracker.

 


Mēs iesakām jums vispirms pārbaudīt pareizu ierakstu numuri.
 
Pārbaudiet sūtījumu numuru

 
Iepriekš šajā pašā pantā, es norādīju, vairākas vietnes, lai izsekotu paku, bet tagad ir iespēja jums piedāvāt šādu pieteikumu mūsu portālā. Un so, Mēs piedāvājam jums izvēlēties divas neatkarīgas pieteikumu reģistrēšanu zemes gabaliem. Pirmais raidītājs var izsekot sūtījumu, kas piegādāts 333 uzņēmumiem visā pasaulē, ieskaitot pasta pakalpojumu un kurjeru pakalpojumi visā pasaulē. Otrajam pieteikumam, Krievijas un ļauj izsekot paku no populārās tiešsaistes veikalu Ķīnā un pastmarkas par Krieviju. Tātad, lai izsekotu, nepieciešams izsekot paku skaits. Jo šie pieteikumi izmantot citu pasta pakalpojumu, mēģiniet izmantot gan.
 
 

INSPEKTORS 1

Reģistrēt logā ievadiet sūtījuma numuru un noklikšķiniet uz “Ierakstu”

 

 

 

INSPEKTORS 2

Reģistrēt logā ievadiet sūtījuma numuru un noklikšķiniet uz “IERAKSTU”. Diemžēl šo programmu rezultāti ir pieejami tikai angļu valodā.Bezmaksas pakalpojums CheckTrack.ru


 

 

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 7.5/10 (Balsis: 4)
Tracker lai izsekot sūtījumu, 7.5 ārā no 10 pamatojoties uz 4 reitingi
Viedokli: 18736
Nekādas atsauksmes vēl, Jūs varat atstāt savu atsauksmi vispirms!
PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Informācijas kvalitāte
Lietošanas
Lietošanas ērtums
Efektivitāte
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu