TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

Preču garantijas atgriešana

atsauksmes: 0 29.11.2012 |Katalogs: Noderīga informācija

Jūs esat pasūtījuši preces ārzemēs, bija looking forward to nedēļas, un tad nāca laimīgs diena – You got to, un vilšanās – produkts ir bojāts. Ko darīt? Kur pieteikties?
 
Pirmās konsultācijas nav panikas, Nemēģiniet salabot. Atcerieties, jums ir tiesības uz garantijas remontu. Sliktāk, ja prece ir bojāta dzemdību laikā, dažos veikalos ir iespēja apdrošināt preces pirms nosūtīšanas, bet parasti tas ir neviens nav un daži veikali izmanto šo nepilnību – un šajā gadījumā klients pats ir vainīgs, nedrīkst veikt apdrošināšanu. Bet pienācīgas veikals vienmēr mainīt produkta.

Tātad mēģināšu formulēt rīcība šādā situācijā,:
 
1, Uzrakstīt vēstuli uz veikalu, kur iegādāties preces, norādīt pasūtījuma numuru, pirkuma datums un produkta. Aprakstīt problēmu ar produktu, Ja jūs vēlaties veikt priekšstatu par defektu un pievienot fotogrāfijas uz vēstuli.
 
2, Ne rās vai ugražat′ vēstuli pārdevējam, tā rīkojoties, jums sasniegt jūsu jautājumu izskatīšana būs vilkties mēnešiem.
 
3, Ja pārdevējs atbildēja uz jūsu vēstuli un sniedza nepieciešamo informāciju par atgriešanos – sekot viņa norādījumiem, Parasti tas ir kaut kas līdzīgs:
- pakotni jūsu produkts ar visiem piederumiem
- pievienot iekšpusē lapas apraksts par šo problēmu un atgriezt skaitli (Tas piešķir pārdevējam, Daudzi veikali ir īpaša veidlapa, kas jāaizpilda)
- nosūtītu paketi vienkāršā pasta, neizmantot kurjerpasta piegāde
- deklarēt lētiem sūtījumiem, pārdevējs neizvirzīja problēmas ar muitu
Un gaidiet; predëtsâ autostāvvieta ilgi gaidīt, Ja Ķīna ir 30-40 dienas.
 
4, Ja pārdevējs atbildēja uz vēstuli no, taču iesakām to remonts vai lai eludes no atbildības un nevēlas, lai remonts, Šeit jūs varat nomocīt: Ko jūs raspišite pārskatus par veikalā par visas pasaules forums, kas sūdzas PayPal veikals, utt.. Ja pārdevējs ir mainīts – Mēs darbojamies saskaņā ar 3, Ja tā nav, skatīt sal. 5.
 
5, Pārdevējs ir slēpta un neatbild uz jūsu e-pasta vēstules, nekautrējieties lūgt PayPal (tikai tad, ja jūs maksājat par pasūtīšanu caur PayPal) un izšķirt strīdu par maksājumu. Viss ir tikai: Ir jānorāda jūsu nav iemesls apmaksas un pārdevējs neatrisina problēmu. PayPal atņem summu, kas ir līdzīgs jūsu maksājumu no pārdevēja un sāk izmeklēšanu. Ja pārdevējs neatrisina problēmu noteiktā laika, PayPal nauda atgriezīsies pie jums. Ja jūs maksājat ar kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu, Lūdzu, sazinieties ar savu banku, uzrakstīt pārskatu par Reklamāciju, ilgs process, bet pēc izmeklēšanas, banka var atgūt naudu. Ja jūs maksājat ar Western Union šeit lietas sliktāk. Gandrīz viss, ko var, Tas tiešām uzrakstīt kādu amatu liels forumos šajā veikalā un nosūtīt saites pārdevējam un draud, ka veltīt pāris gadus savas dzīves, bet rakstīt par to visur kur tikai var. Lūk, viens gals, izvēlieties angliski runājošās liels forums, labākais tēma. Uzrakstīt atsauksmi par mūsu mājas lapu un nosūtīt saiti uz pārdevēja.
 
Bet tas nav tik slikti, Šajā situācijā izņēmumu no noteikumiem, parasti, visi jautājumi ir atrisināti. Es ceru, ka šie padomi būs noderīgs nevienam. Laba iepirkšanās!
 
PS. Protams, neaizmirstiet aprakstīt visas atsauksmes par mūsu mājas lapā jūsu piedzīvojumi, Tas ir ļoti noderīgs citiem.

VN:(F) [1.9.20_1166]
Vērtējums: 9.5/10 (Balsis: 2)
Preču garantijas atgriešana, 9.5 ārā no 10 pamatojoties uz 2 reitingi
Viedokli: 18510
Nekādas atsauksmes vēl, Jūs varat atstāt savu atsauksmi vispirms!
PIEVIENOT ATSAUKSMI


Dot savu novērtējumu
Kopsavilkums
Informācijas kvalitāte
Uztvere
Lietošanas
Pārskata ( obligāti )

Atļautās valodas:
Русский, Latviešu valoda, English


Administrācijai ir tiesības rediģēt un dzēst atsauksmes.

Rakstīt recenzijas, pozitīvs vai negatīvs, Apspriediet, dalīties ar jūsu pieredzi, uzdot jautājumus, lūgt padomu, vārdu sakot, rakstīt visu, kas saistīts ar šo ziņu. Citiem jautājumiem, jautājiet tēmā Jautājumi.


RSS plūsmu atsauksmes
par šo ierakstu

Nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos? Te nu viņi ir, Nāciet un Pieņemt aizdevumu!
Mūsu partnera AllCredits tīmekļa vietnē jūs atradīsit visu,: Labākie aizdevumi Latvijā, kā arī Labākie aizdevumi Eiropā un Skandināvijā.


iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu