TRANSLATOR:
   Русский   Latviešu valoda   English   Deutsch

Par portāla iCAT

Portāla iCAT.LV izveidoja entuziastu grupa, lai palīdzētu lietotājiem meklēt uzticamu tiešsaistes veikals internetā, tūrisma uzņēmums, kredītiestāde vai apdrošināšanas sabiedrība, vietnes kuponiem un atlaides. Mēs esam izveidojuši direktoriji ļauj lietotājiem veidot savu viedokli par interneta resursiem, pamatojoties uz vērtējumu un citu klientu atsauksmes.

Mēs piedāvājam jūsu uzmanību katalogi Ārvalstu un Latviešu tiešsaistes veikali ar reitingu un klientu atsauksmes. Nav noslēpums, ka cenas veikalos vieno valstis, UK vai Ķīnā ir daudzas reizes lētāk, nekā mums. Bet kā saprast, kur un ko pirkt? Mūsu katalogi jums palīdzēs izvēlēties pareizo veikals. Novērtēt darbu, nosakot savus veikalus reitings, Atstājiet Jūsu atsauksmes un komentārus par veikalos, dalīties ar savu pieredzi un zināšanas, tā rīkojoties, jūs palīdzēt citiem pircējiem izvēlēties uzticamu veikals ar augstu pakalpojumu līmeni, zemas cenas un ātru piegādi. Uzdod savu jautājumu sadaļā Jautājumi. turklāt, mūsu portālā jūs atradīsiet populārākajiem katalogu vietnes ar kuponiem un atlaides Latvija un ārzemēs. Pareizu izmantošanu, kuponi, var būtiski samazināt izmaksas par iepirkumu. Katalogs Ceļojumu aģenti un Apdrošināšanas sabiedrībām atsauksmes un vērtējumi. Ieskatieties mūsu pieteikums un izstrādājumiem ar noderīga informācija, Varbūt viņi palīdzēs jums atrast atbildes uz jautājumiem. Labākais direktoriju kredītu uzņēmumiem Latvija ar reitingu un informāciju par uzņēmumiem, kā arī uzņēmumiem, kas sniedz katalogs IT pakalpojumi un humora lapa lai paceltu garu.
 

 

Ziedojumi

Ja jums patīk mūsu mājas lapā un vēlas, lai atbalstītu mūsu projekta loģistikas, varat veikt ziedojumu mūsu PayPal kontā info@icat.lv vai rakstiet mums un mēs jums nosūtīsim jūsu bankas kontu. Visi līdzekļi tiks ieguldīti portālu un dažādu nekomerciālu interneta projektu izstrādi, lai palīdzētu cilvēkiem. Viss, kas ir bijusi palīdzība, par to, kā saskaņot, partnerus var grāmatot. paldies!!!
 

 

Sazinieties ar mums

Ar šo atsauksmju veidlapu varat uzdot mums jautājumu vai nosūtīt jūsu vēlmes, Lūdzu, aizpildiet visus atzīmētos * laukos.

 

 

НАШИ ЛОГО ДЛЯ ИНТЕРНЕТА

      
iCAT.LV, sociālo tīklu, Pievienojieties mums, Uzziniet pirmais par jaunus veikalus un uzņēmumiem.

FACEBOOK
DRAUGIEM
ČIVINĀT

Mēs izmantojam sīkfailus, vietā bija funkcionāls un ērts jums. Izmantojot mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat, ka sīkdatnes izvietošanu savā ierīcē, vairāk par šo.

apstiprinājums, atspējot šo ziņojumu